W naszych sklepach akceptujemy kilka form płatności. Formę płatności mogą Państwo wybrać w momencie dokonywania zakupu wypełniając specjalnie do tego celu przygotowany formularz. Zakupione towary mogą Państwo odebrać bezpośrednio w siedzibie sklepu lub mogą one zostać do Państwa wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłki staramy się zabezpieczyć i starannie zapakować na czas transportu.  Jednocześnie informujemy, iż kurier nie ma obowiązku wnoszenia mebli do domu klienta. Przesyłki dostarczane są do Państwa w ciągu 48H od momentu nadania przez sklep przesyłki, o czym infromujemy Państwa telefonicznie lub przez e-mail.

Akceptowane formy płatności:

  1. Wpłata zaliczki 10% - korzystając z tej opcji wpłacają Państwo na nasze konto 10% wartości zamówienia, a reszta dopłacana jest w momencie odbioru towaru w sklepie  - jest to forma płatności dostępna jedynie w przypadku odbioru osobistego towaru.
  2. Wpłata gotówkowa - pełna płatność za zakupione produkty dokonywana jest w siedzibie sklepu. Podobnie jak w pierwszym przypadku, forma ta możliwa jest w przypadku odbioru osobistego towaru.
  3. Przedpłata na nasze konto - pełna płatność na konto sklepu, którego dane znajdują się poniżej.
  4. Przedpłata za pośrednictwem serwisu T-pay - pełna przedpłata dokonywana jest na nasze konto za pośrednictwem serwisu T-pay. Wystarczy wykonać jedynie kilka prostych kroków, aby móc zrealizować płatność. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie https://tpay.com/
  5. Zakupy na raty z Santander Consumer Bank - w naszym sklepie skorzystać Państwo mogą z bezpiecznych rat Santander Consumer Bank. Więcej informacji na stronie https://www.santanderconsumer.pl/raty
  6. Zakupy na raty z Credit Agricole Bank Polska S.A. - raty całkowicie online, do 20 000. Więcej informacji na stronie https://www.credit-agricole.pl
    Meblowy raj s.c. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Dane do wpłaty na konto:

Meblowy raj s.c.
Joanna i Rafał Chorzępa
36-052 Nienadówka 701

PLUS BANK S.A. O. we Wrocławiu
Nr konta: 83 1680 1235 0000 3000 1041 7070

Ceny przesyłek:

Ceny przesyłek różnią się w zależności od wagi, wymiarów paczki oraz wartości zakupionego towaru:

Przesyłka mebli powyżej 50 kg i wymiarach przekraczających 150 cm (długość najdłuzszego boku paczki) kosztuje 300 zł, rabaty na przesyłkach towaru o wartości powyżej 1500 zł tj: powyżej 1500 zł rabat 300 zł (przesyłka 0 zł)

Produkt dodany do porównania.