Stoły i krzesła

Jest/są 79 produkty/ów.

Aktywne filtry

Krzesło AMELIA

Cena 388,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowe krzesło AMELIA. Doda klasy każdemu wnętrzu w jakim się znajdzie. Posiada niezwykle delikatne kształty, które nadają całości lekkiego wglądu. Model dostępny jest w bardzo wielu rodzajach tapicerki oraz kolorach korpusu, dzięki czemu sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającym. Prezentowany model posiada standardowe rozmiary: 102 cm wysokości oraz 45 cm szerokości.

Krzesło ARTUR

Cena 463,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyczne krzesło wykonane z drewna bukowego. Wyjątkowego akcentu nadaje mu zastosowanie lekko wygiętych do zewnątrz nóg oraz delikatnego motywu w kształcie kratki umieszczonej na oparciu. Komfort używania zapewniony został przez umieszczenie wygodnej gąbki obitej jednym z wielu proponowanych tapicerek.

Krzesło ASIA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i klasyczne krzesło ASIA. Korpus wykonany został z wytrzymałego drewna dębowego, odpornego na obicia i ciężary. Proste kontury nadają mu szlachetnego wyglądu, dzięki czemu dobrze sprawdzi się w zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Siedzenie oraz oparcie pokryte zostało wygodnym obiciem, dostępnym w wielu kolorach oraz fakturach.

Krzesło BARTEK

Cena 382,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Nietypowe krzesło BARTEK, to kolejna propozycja producenta MEBLOMIX. Ciekawe rozwiązanie stanowi rozłożenie nóg, które zamontowane do reszty tworzy kształt trapezu. Najszerszą a zarazem centralną częścią prezentowanego krzesła jest siedzenie, od którego wychodzące oparcie zwęża się ku górze. Zastosowanie takiej konstrukcji daje poczucie stabilnego wypoczynku oraz dodatkowej ochrony na obciążenia

Krzesło BASIA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Bardzo stylowe krzesło BASIA. Zaprezentowana konstrukcja daje poczucie lekkości i finezji. Doskonale sprawdzi się w wytwornej jadalni jak również na sali bankietowej. Proste kształty pozwolą również dopasować niniejszy model do nowoczesnego designu. Jego podstawowa uroda kryje się nietypowym poprowadzeniu oparcia, które przeciągnięte zostało niemal do samego podłoża. Takie rozwiązanie daje poczucie stabilności i wprowadza dodatkowe walory wizualne.

Krzesło DAMA

Cena 388,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Niezwykle delikatne i finezyjne krzesło produkcji MEBLOMIX. Z pewnością prezentowany model znajdzie się z aprobatą fanów klasyki oraz wytwornych i bogatych ozdobień. Lekkości nadają mu kształty, subtelnie zaokrąglone zarówno na oparciu, jak i nogach. Całość prezentuje się niezwykle wytwornie i estetycznie. Siedzenie również zostało delikatnie wygięte, dzięki czemu pasuje do stylu całej konstrukcji, jak również gwarantuje komfortowy odpoczynek.

Krzesło DEMO

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i masywne krzesło DEMO. Korpus wykonany został z nieco pogrubionych części drewna bukowego. Motywacją takiego rozwiązania była wyjątkowa stabilizacja i wytrzymałość nawet przy dużych obciążeniach. Zastosowanie prostych konturów nadaje mu elegancji a także ekskluzywnej prostoty. Obicia jak również barwę korpusu dobrać można spośród wielu dostępnych. Wielobarwność oraz mnogość materiałów zapewnią dopasowanie do każdego gustu oraz wnętrza.

Krzesło DOMINIK

Cena 361,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło Dominik to model, którym nie pogardziłby chyba nikt. Dobrze sprawdzi się w każdym wnętrzu, zarówno w klasycznej jadalni jak również na sali bankietowej. Charakterystycznym akcentem niniejszego produktu jest zastosowanie ozdobnego motywu, umieszczonego na górze oparcia. Całość wygląda subtelnie i wytwornie. Korpus wykonano z drewna bukowego dostępnego w wielu wyjątkowych barwach.

Krzesło DORIS

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło Doris. Jego charakterystycznym akcent kryje się w wykończeniu. Bowiem oparcie oraz siedzenie zbudowane zostały na kształt łuków delikatnie rozszerzających się na końcach. Nogi również wyginają się subtelnie na zewnątrz, dzięki czemu całość jest spójna, a motyw przewodni utrzymuje się na całym modelu. Produkt posiada również nietypowe ozdobienie, umieszczone na samej górze oparcia. Nadający mu osobistej cechy odróżniającego ten model od innych.

Krzesło ELA

Cena 367,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Niezwykle wygodne krzesło produkcji MEBLOMIX. Posiada wyjątkowe oparcie, delikatnie wygięte do zewnątrz. Wyposażone zostało w obicie obramowane drewnem bukowym, co nadaje mu elegancji i klasy. Siedzenie również pokryte tapicerką wykonane zostało w kształt trapezu, rozszerzanego do zewnątrz. Całość jest niezwykle stabilna i mocna, a także dostępna w wielu kolorach.

Krzesło ERYKA

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Oryginalne krzesło wykonane z drewna bukowego. Niezwykle ciekawym elementem prezentowanego modelu jest oparcie. Składa się ono z równo rozłożonych szczebli, dzięki czemu całość wygląda lekko. W szczególności znajdzie się z aprobatą młodych osób. Doskonale pasuje do aranżacji nowoczesnych wnętrz, gdzie stosowane są niebanalne rozwiązania. Dostępny w wielu kolorach i teksturach zadowolą najbardziej wymagających.

Krzesło ERYKA I

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło z charakterystycznymi szczeblami umieszczonymi na oparciu. Jest ono delikatnie wygięte, tworząc wygodny łuk, dopasowujący się do kształtu pleców. Siedzenie wykonano z wygodnego włókna, obitego wyjątkowa tapicerką, którą dobrać można spośród wielu dostępnych. Korpus składa się natomiast ze stabilnych belek bukowych. Nagi delikatnie wygięte do zewnątrz zapewniają stabilizację oraz odporność na obciążenia.

Krzesło FELICJA

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste acz stylowe krzesło produkcji MEBLOMIX. Wykonane zostało z drewna bukowego, które jest odporne na obicia oraz ciężary. Konstrukcja jest prosta, dzięki czemu niniejszy produkt dobrze sprawdzi się w każdego typu pomieszczeniu. Obicie można dobrać spośród wielu wzorów oraz materiałów. Posiada optymalną wysokość równą ponad 100 cm, gwarantującą wygodę używania.

Krzesło FILIP

Cena 314,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło proste w swej budowie gwarantuje komfort używania oraz oryginalny design. Źródłem jego wyjątkowości jest oparcie składające się ze szczebli, lekko wygiętych w kształt kręgosłupa. Cała konstrukcja natomiast jest stabilna i mocna, co wynika z tworzywa z jakiego zostało zrobione – drzewo bukowe. Produkt nabyć można w wyjątkowych odcieniach drewna od ciemnego Machoniu do bieli. Obicie siedzenia również dostępne jest w wielu barwach oraz teksturach.

OLIVIA SOFT Stół rozkładany

Cena 1 051,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Stół rozkładany pochodzący z serii mebli OLIVIA SOFT. Wykonany z wytrzymałej płyty wiórowej, zabezpieczony stabilnymi połączeniami kołowymi. Doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach i pomieści wiele osób.

Krzesło FRYDERYK

Cena 361,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i niezwykle wygodne krzesło produkcji MEBLOMIX. Wyposażone zostało w miękkie obicia zastosowane na siedzeniu i oparciu, które gwarantują komfort nawet przy długim posiedzeniu. Proste kontury i symetria sprawiają, że produkt dobrze wygląda zarówno w prywatnej jadalni, jak również w pomieszczeniach publicznych.

SOFT Stół 90x70

Cena 546,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Stół kolekcji mebli OLIVIA SOFT. Cechą charakterystyczną a jednocześnie atutem niniejszego modelu jest prosta budowa. Uniwersalny wygląd sprawia, że produkt można umieścić go w niemal każdego rodzaju kuchni. Natomiast długość 90 cm oraz szerokość 70 cm, umożliwią zamontowanie stołu nawet w małych pomieszczeniach.

SOFT Stół 110x60

Cena 550,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyczny stół pochodzący z serii mebli OLIVIA SOFT. Wykonany został z wytrzymałej płyty wiórowej, z dodatkowym zabezpieczeniem brzegów. Posiada 75 cm wysokości, z blatem o wymiarach 110x60cm. Z powodzeniem pomieści całą rodzinę. Uniwersalna konstrukcja zaś pozwala na dopasowanie do pozostałych mebli dostępnych w tej kolekcji.

Krzesło JACEK

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyczne krzesło o prostych konturach. Wykonane z drewna bukowego gwarantuje trwałość i wysoką wytrzymałość. Oparcie wyposażone w wygodne obicie zostało delikatnie wygięte, dopasowując się tym samym do kształtu kręgosłupa. Model dostępny w wielu niezwykłych fakturach, materiałach oraz kolorach. Tak wysoki wybór pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagających.

Krzesło JAGODA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wygodne i nieszablonowe krzesło produkcji MEBLOMIX. Oparcie zabezpieczone zostało dwoma pasmami przecinającymi się w kształt litery X. Dodatkowo całość została uformowana półkole, gwarantując komfort i wygodę siedzenia. Niniejszy model jest przykładem unikatowego designu oraz funkcjonalności. Krzesło nie jest zbyt wysokie, bowiem posiada nieco ponad 80 cm. Do nabycia w jednym z wielu dostępnych kolorów i tekstur.

SOFT Stół 120x75

Cena 595,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Stół kolekcji OLIVIA SOFT. Dostępny jest w aż pięciu kolorach. Posiada 75 cm wysokości, blat natomiast 75 cm szerokości i 120 cm długości. Wykonany został z płyty wiórowej z zabezpieczonymi krawędziami, dzięki którym cała konstrukcja jest mocna i wytrzymała na obicia.

Krzesło JASIEK

Cena 357,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Prezentowane krzesło jest z pewnością wyjątkowe i niezwykle oryginalne. Uroku nadaje mu oparcie. Posiada ono charakterystyczny wzór umieszczony na środku i ciągnący przez całą długość. Wygodę używania zapewnia zamontowanie miękkiego obicia, jak również sama konstrukcja. Bowiem oparcie jest nieco dłuższe niż standardowe i kończy się nieco pod siedzeniem, gwarantując stabilizację i trwałość krzesła.

SOFT Stół 140x80

Cena 637,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Stół z serii mebli OLIVIA SOFT. Jest to największy model w tej kolekcji. Posiada 140 cm długości i 80 cm szerokości, przy wysokości równej 75 cm. Korpus dostępny jest w pięciu kolorach, dzięki czemu doskonale pasuje do pozostałych mebli zestawu. Wykonany został z wytrzymałej płyty wiórowej.

Krzesło KARINA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wygodne krzesło produkcji MEBLOMIX. Oparcie zostało delikatnie zagięte w kształt linii kręgosłupa, zapewniając komfortową oraz zdrową posturę dla pleców podczas siedzenia. Obicie wykonano z bardzo dobrej jakości materiałów, które można dowolnie dobrać podczas zamówienia. Różnorodność kolorów i wzorów sprawia, że produkt jest uniwersalny z możliwością dopasowania do każdego pomieszczenia.

Stół rozkładany ADA 180/280

Cena 1 815,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowy stół rozkładany MEBLOMIX. Maksymalne rozłożenie to 280 cm. Wyposażony został w dwie zakładki po 50 cm, co ułatwi dopasowanie długości w zależności od obecnych potrzeb. Ponadto istnieje możliwość doboru nóg spośród trzech widocznych w galerii produktu. Cena stołu będzie się wahać w zależności od wybranych nóg.

Stół rozkładany ADA 140/220, 160/240

Cena 1 709,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyczny stół rozkładany do jadalni. W ofercie istnieje możliwość zakupu stołu o rozmiarze 160 cm lub 140 cm, które posiadają dwie dodatkowe wkładki po 40 cm każda. Różnorodność barw oraz zdobień nóg z pewnością zadowoli każdego wymagającego użytkownika. Ponadto istnieje możliwość zamówienia stołu do indywidualnych wymagań – wycena dopasowana do oferty.

Krzesło KASIA

Cena 382,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i stylowe krzesło producenta MEBLOMIX. Produkt posiada prostą strukturę, w której kryje się jego piękno. Korpus zbudowany został z mocnych części drewna bukowego, dostępnego w wielu barwach. Konstrukcja została wzmocniona, dzięki zastosowaniu dodatkowo wydłużonego oparcia, które ciągnie się niemal do samego dołu. W ofercie znajduje się bogata propozycja barw i materiałów do obicia tapicerki.

Stół rozkładany ADA 200/300

Cena 1 921,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Duży stół rozkładany ADA. Jego maksymalna długość wynosi 300 cm. Wyposażony został w dwie praktyczne zakładki po 50 cm każda, co ułatwia dopasowanie rozmiarów adekwatnie do aktualnych potrzeb. W zestawie znajdują się do wyboru trzy rodzaje wyjątkowych nóg, od bardzo klasycznych do pięknie ozdabianych. Dostępny w wielu barwach.

Krzesło KUBA

Cena 410,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Nowoczesne krzesło KUBA. Zastosowanie prostego oparcia bez zdobień, pozwoliło uzyskać efekt jednolitej struktury drewna. Całość dzięki takiemu zabiegowi nadaje surowej i nowoczesnej struktury. Korpus wykonany z drewna bukowego, dostępny jest w wielu barwach. Różnorodność kolorów oraz struktur pozwoli bawić się połączeniami, uzyskując produkt dopasowany do indywidualnych preferencji.

Stół rozkładany BASIA 140/220, 160/240

Cena 1 645,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Rozkładany stół MEBLOMIX to propozycja dla osób lubiących klasyczne i proste kształty. Dostępny jest w dwóch rozmiarach 140 cm oraz 160 cm z dwoma zakładkami po 40 cm. Pomimo klasycznego wyglądu model nabyć można z nogami w trzech różnych stylach, które nadają mu nowego charakteru. Dodatkowo produkt dostępny jest kolorze spośród 18-stu dostępnych.

Krzesło LARA

Cena 388,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i nieoczywiste krzesło wykonane z mocnego drzewa bukowego. Całość skonstruowana została w ten sposób, że krzesło wydaje się rozszerzać ku dołowi na kształt trapezu. Siedzenie stanowi centralne miejsce modelu. Posiada ono wygodną miękką gąbkę obitą jedną z wielu wyjątkowych tapicerek. Jest ono również dodatkowo poszerzone i wzmocnione rozchodzącymi się lekko nogami. Oparcie również wyposażone zostało w przyjemne w dotyku obicie, gwarantując wysoki komfort siedzenia

Stół rozkładany BASIA 180/260

Cena 1 709,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Prostota i surowość to cechy prezentowanego stołu. W szczególności dobrze komponuje się w nowoczesnych aranżacjach, gdzie przeważają proste kąty i motywy. Stół rozkłada się z 180 cm do aż 260 cm – posiada dwie zakładki 40 cm. Jego wyjątkowość kryje się również w doborze nóg, od bardzo prostych do delikatnie wygiętych w kształt litery S. Dostępny w wielu kolorach, dopasuje się do każdego wnętrza.

Krzesło LARA I

Cena 420,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

W pełni obite z jednolicie rozłożoną tapicerką na siedzeniu i oparciu, krzesło LARA. Rozwiązanie takie dodaje klasy oraz estetyki całemu modelowi. Gładka tekstura sprawia, że krzesło wygląda schludnie i przejrzyście. Produkt doskonale nadaje się zarówno w prywatnych pomieszczeniach, jak również w oficjalnych, publicznych wnętrzach. Dostępność w wielu zdobieniach i kolorach, gwarantuje dopasowanie do każdej stylizacji.

Krzesło LENA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowe krzesło z drewna bukowego. Jego sekret kryje się oryginalnie osadzonym oparciu. Zostało ono dodatkowo wydłużone poza linię siedzenia. Ponadto ozdoby dodają mu żłobienia w kształcie podłużnych i subtelnych prostokątów, poprowadzonych na całej jego długości. Rozwiązanie takie dodatkowej stabilności i wytrzymałości na dodatkowe obciążenia. Produkt dostępny jest w jednym z wielu kolorów, które można dowolnie ze sobą zestawiać.

Krzesło LUKSJA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło szerokie na 45 cm, gwarantuje komfort siedzenia, nawet przez wiele godzin. Oparcie zostało wydłużone niemal do samej ziemi, co czyni niniejszy model wyjątkowym oraz dodatkowo wytrzymałym. Wycięcie na naturalny kształt kręgosłupa, pozwala na wypoczynek w odpowiedniej i nieszkodliwej dla pleców posturze. Zastosowanie trzech subtelnych wycięć na opartu nadaje mu uroku i stanowi jego charakterystyczny punkt.

Stół rozkładany DIAMENT 140/220, 160/240

Cena 2 154,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowy stół rozkładany, którego wzór blatu zaprojektowany został w kształt przypominający strukturę diamentu. Produkt posiada dwie dodatkowe zakładki, co umożliwia rozłożenie go do 220 cm lub nawet 240 cm – w zależności od wybranego rozmiaru. Podstawa stołu natomiast składa się z odpornego na obicia i ciężar drewna bukowego. Dodatkowym atutem jest dostępność modelu w wielu kolorach.

Stół rozkładany JAŚ 120/270

Cena 2 377,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Prosty stół rozkładany, którego długość sięga nawet 270 cm. Wyposażony został w trzy zakładki po 50 cm każda. Dobrze sprawdzi się w średniej wielkości mieszkaniach, gdzie na co dzień dodatkowe miejsce przy stole nie jest potrzebne, bowiem jego standardowa długość wynosi 120 cm. Idealny dla osób lubiących proste i klasyczne rozwiązania. Produkt do nabycia w 18 wyjątkowych barwach.

Stół rozkładany KAROLA 90/190

Cena 1 730,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Niewielki prosty a zarazem stylowy stół MEBLOMIX. Blat w kształcie kwadratu o boku długości 90 cm, rozkłada się do 190 cm. Doskonale sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach, gdzie przestrzeń jest ograniczona, lecz w wyjątkowych chwilach potrzebne jest dodatkowe miejsce przy stole. Korpus stołu jest bardzo wytrzymały na obciążenia, dzięki zastosowaniu drewna bukowego w podstawie stołu.

Krzesło MARZENA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste a zarazem wyjątkowe krzesło, które nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję ale również stanowi element ozdobny. W prezentowanym produkcie oparcie wypełnione zostało równo rozłożonymi subtelnymi szczeblami, które ciągną się niemal do samej podłogi. Korpus jak również tapicerka dostępne są w wielu wyjątkowych kolorach, wzorach oraz teksturach.

Krzesło MICHAŁ

Cena 314,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło bukowe produkcji MEBLOMIX. Jest to klasyczny model o stabilnej konstrukcji i stylowym wyglądzie. Lekkości nadają mu luźno rozstawione szczeble zamontowane na oparciu. Siedzenie natomiast wyłożone zostało bardzo wygodną gąbką, gwarantującą komfortowy wypoczynek, nawet przez wiele godzin. Produkt dostępny w wielu interesujących odcieniach.

Stół rozkładany MARZENA 140/180, 160/240

Cena 1 772,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Prosty a zarazem klasyczny stół rozkładany MEBLOMIX. To najbardziej znany rodzaj stołu, stosowany w większości domów. Doskonale komponuje się we wnętrzach wykonanych w stylu rustykalnym. Prosta konstrukcja stołu stonowana ciepłym charakterem drewna daje poczucie obcowania z silną a zarazem przytulną naturą. W zależności od wyboru rozmiaru model rozkłada się do 180 cm bądź 240 cm.

Stół rozkładany MARZENA 140/220

Cena 1 942,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Stół o długości 140 cm, rozkładany do 220 cm. Ten bardzo prosty model, dobrze komponuje się w każdej aranżacji. Dzięki nieskomplikowanej konstrukcji doskonale wyeksponuje dekoracje, bądź wpasuje się w wnętrze wykonane w minimalistycznym stylu. Niewątpliwym atutem stołu jest wykonanie podstawy z odpornego na uszkodzenia drewna bukowego. A różnorodność kolorów, gwarantuje dopasowanie go do większości mebli.

Krzesło MIKOŁAJ

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowe i stylowe krzesło wykonane z drewna bukowego. Oparcie oraz siedzenie wyłożone zostało wygodną gąbką, która gwarantuje komfort wypoczynku nawet przez długi czas. Model ten posiada subtelne wycięcie w górnej części oparcia, poprowadzone na ukos dzięki czemu całość wygląda unikatowo i niezwykle ciekawie. Dodatkowa stabilizacja korpusu została zapewniona dzięki przedłużeniu oparcia poniżej linii siedzenia.

Stół rozkładany MARZENA 180/260

Cena 1 921,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Urzekający prostotą stół MEBLOMIX. Rozkładany do aż 260 cm mebel łączy całe pokolenia. Dzięki prostej konstrukcji dobrze komponuje się w bogato ozdobionych wnętrzach, jak również dobrze spisze się w aranżacji minimalistycznej. Dostępny jest w wielu barwach, co powinno zadowolić tych nawet najbardziej wymagających.

Krzesło MILENA

Cena 335,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowe krzesło produkcji MEBLOMIX. Obite miękką i przyjazną w dotyku tapicerką zapewnia wygodne siedzenie. Ciekawym akcentem jest zastosowanie interesującego wycięcia na oparciu. Dzięki temu całość wygląda powabnie i jednocześnie niezwykle interesująco. Mnogość kolorów i wzorów zapewni dopasowanie prezentowanego produktu do niemal każdego wnętrza.

Stół rozkładany MARZENA 200/300

Cena 2 069,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Bardzo pojemny stół rozkładany MEBLOMIX. W standardzie wyposażony został w dwie zakładki o rozmiarach 50 cm każda, dzięki czemu model osiąga nawet 300 cm długości. Podstawa wykonana została z drewna bukowego, dzięki czemu cała konstrukcja jest niezwykle wytrzymała i odporna na obciążenia. Szeroki wybór kolorów, zapewnia dogodne dopasowanie stołu do pozostałych mebli znajdujących się w naszych domach.

Krzesło MOZART

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Z jednej strony proste, z drugiej zaś wyjątkowe krzesło MOZART. Posiada charakterystyczne oparcie, które rozszerza się ku górze, tworząc wrażanie spiczastych i ostrych kantów. Całość dzięki takiemu zabiegowi wygląda oryginalnie i nowocześnie. Wykonane z drewna bukowego gwarantuje stabilność i odporność na obciążenia. Komfort siedzenia zapewnia miękkie obicie dostępne w wielu kolorach o wzorach.

Stół rozkładany MARZENA I 160/240, 180/260

Cena 2 091,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyczny stół o łagodnych konturach. Model rozkłada się do 240 bądź 260 cm, w zależności od dobranego rozmiaru. Jego niewątpliwym atutem jest blat, wykonany z płyty oklejonej naturalną okleiną dębową. Wzór uzyskany na blacie sprawia wrażenie równo ułożonych desek dębowych, dzięki czemu całość wygląda niezwykle wytwornie i estetycznie.

Stół rozkładany MAX 160/240, 180/260

Cena 2 091,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Nowoczesny stół producenta MEBLOMIX o surowym wyglądzie. Doskonale sprawdzi się w jako wyposażenie wnętrza we współczesnych aranżacjach. W standardzie znajdują się dwie wkładki po 40 cm każda, zwiększające długość stołu. Podstawą stołu jest drewno bukowe, dzięki któremu konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała. Do nabycia w wyjątkowych kolorach: od białego przez ciepłą czereśnię do zdecydowanego VENGE.

Stół rozkładany MOZART 140/220, 160/240

Cena 1 645,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Subtelny stół rozkładany MOZART. Ozdobnego akcentu dodają mu delikatnie zaokrąglone kanty oraz półkoliste obrzeża. Dodatkowo istnieje możliwość dopasowania nóg spośród trzech dostępnych. Każde charakteryzuje się unikalnym ozdobnym kształtem, który potęguje delikatny kontur stołu. Produkt rozłożyć można do 220 cm lub 240 cm, co zależne jest od doboru rozmiaru.

W tej kategorii znajdziecie Państwo stoły i krzesła, zarówno w zestawach
jak i osobno. W naszej ofercie znajdują się produkty wykonane z dbałością
o każdy szczegół oraz mające ekskluzywny wygląd.

Produkt dodany do porównania.