Filtruj przez

Kategorie

Kategorie

KAMDUO kolor frontów

KAMDUO kolor frontów

Gwarancja

Gwarancja

Korpus

Korpus

Front

Front

Ścianki tylne

Ścianki tylne

Sposób montażu

Sposób montażu

Konstrukcja

Konstrukcja

Szuflady

Szuflady

Obrzeża frontów

Obrzeża frontów

Puszki do montażu

Puszki do montażu

Półka/przegroda

Półka/przegroda

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 48kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2 462,00 zł

Kolor blatu

Kolor blatu

Okap

Okap

Meble kuchenne

Jest/są 442 produkty/ów.

Aktywne filtry

ML DC szafka dolna z koszem cargo

Cena 398,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka dolna z koszem cargo, ułatwiającym segregację oraz szybki dostęp do produktów. Przedstawiany model posiada zwiększoną funkcjonalność, dzięki wewnętrznemu podziałowi na uporządkowane przegrody o różnych wielkościach i przeznaczeniu. Ponadto wyposażona została w technologię cichego domyku oraz lekkość otwierania. Zachowuje przy tym nowoczesny design, odpowiadający całej kolekcji.

ML DZ.1 szafka dolna pod zlewozmywak

Cena 243,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka pod zlewozmywak z drzwiami. Wyposażona została w wygodne nóżki o możliwości regulacji od 10 cm do 15 cm. Dostępna jest w aż ośmiu zestawieniach kolorystycznych. Produkt do nabycia z blatem o grubości 38 mm lub bez. Front natomiast wyłożony został płytą laminowaną z charakterystyczną wstawką akrylową, umieszczoną w górnej części. 

ML DZ szafka dolna pod zlewozmywak

Cena 352,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka KAMDUO ML skonstruowana pod zabudowę zlewozmywaka. Umożliwia zamontowanie zmywaka do 80 cm oraz 90 cm. Dolna część zamknięta została dwoma skrzydłami, wykonanymi z płyty laminowanej, dostępnej w ośmiu kolorach. Natomiast listwa matująca łącząca zlewozmywak z szafką, wykonana została z połyskującej płyty akrylowej.

ML DP60 szafka dolna pod zabudowę piekarnika

Cena 264,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka dolna zaprojektowana do zabudowy piekarnika. Przedstawiony model umożliwia dopasowanie sprzętów AGD do designu kuchni, dzięki czemu całość wygląda schludnie i spójnie. Składa się z korpusu o standardowych wymiarach: 71 cm i 60 cm szerokości. Ponadto istnieje możliwość zamówienia opcji z blatem, dostępnego w trzech kolorach.

ML DRP90 szafka dolna narożna

Cena 611,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka narożna do idealne rozwiązanie na wykorzystanie przestrzeni w rogu kuchni. Nasza propozycja czyni to miejsce funkcjonalnym i nadaje dodatkowe miejsce przechowywania rzeczy oraz pozwala utrzymać spójność całej kolekcji. Niniejszy model wyposażony jest w jedno skrzydło otwierające dwie półki wewnętrzne.

ML DRP100x70 szafka dolna narożna

Cena 593,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka dolna narożna kolekcji KAMDUO ML. Otwierana jest tylko jednym skrzydłem, umieszczonym na szerszej części. Narożny układ pozwala wygospodarować dodatkowe miejsce w kuchni. Model ten dostępny jest w ośmiu wersjach kolorystycznych. Istnieje również możliwość nabycia produktu z blatem.

ML DKF20 szafka dolna kończąca

Cena 179,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Dobrym wykończeniem mebli kolekcji KAMDUO jest szafka DKF20. Składa się z trzech modułów, równo rozłożonych na jej długości. Niewątpliwym atutem regału jest możliwość montażu prawo lub lewostronnego. Produkt nabyć można z dodatkowym blatem, dostępnym w trzech kolorach lub bez.

ML FZMYW Front zmywarki

Cena 100,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Front do zmywarki to subtelny dodatek, który sprawi, że niepasujący sprzęt wkomponuje się w aranżację mebli. Niniejszy model posiada 71 wysokości i możliwość dobrania szerokości spośród 45 cm oraz 60 cm. Produkt dostępny jest w ośmiu zestawieniach kolorystycznych.

Listwa przyblatowa i dodatki MODENA

Cena 2,00 zł
Dostępność: 4 Na stanie

Czy zdarzyło się wam zamontować blat przy ścianie, po czym stwierdzić, że przy styku znajduje się nierównomierna szczelina? Zapewne tak, bowiem jest to bardzo częsty problem, który występuje nie tyle z winy braku umiejętności montażu, ale nierzadko jest efektem niejednolitej powierzchni samej ściany. Jest na to sposób. Wystarczy zamontować listwę przyblatową, a problem zniknie.

ML SDDS1 szafka wysoka z półkami i szufladą

Cena 733,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka stojąca, której wysokość sięga 199 cm. Złożona jest z dwóch szafek, oddzielonych szufladą. Dostępna jest w pięciu szerokościach: od 40 cm do 60 cm. Front wykonano z płyty laminowanej, połączonej z akrylową o szerokości 18mm. Niniejszy produkt przystosowany jest do montażu lewego jak również prawego.

ML SL60 szafka wysoka do zabudowy lodówki

Cena 647,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wysoka szafka do zabudowy lodówki. Posiada uniwersalne rozmiary, wynoszące 58 cm głębokości, 60 cm szerokości oraz 199 cm wysokości, które pozwolą na montaż niemal każdego rodzaju lodówki. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej o grubości 16 mm. Dostępna w aż ośmiu zestawieniach kolorystycznych.

ML SP60 szafka wysoka do zabudowy piekarnika

Cena 780,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka posiadająca wnękę przeznaczona do zabudowy piekarnika. Jej wysokość sięga 199 cm i wyposażona została w dodatkowe szafki oraz szufladę wyróżniającą się frontem z płyty akrylowej oraz uchwytami w kolorze wstawki. Przedstawiany model przeznaczony jest instalacji prawej lub lewej.

ML SPM60 szafka wysoka do zabudowy piekarnika i...

Cena 678,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka wysoka na 199 cm z miejscem na piekarnik i mikrofalę. Poza swoim głównym przeznaczeniem wyposażona została również w dwie szafki: górną i dolną. Niniejszy model ustawiony może być z lewej oraz prawej strony. Ustawiona została na wytrzymałych nóżkach regulowanych o standardowej wysokości 10 cm.

ML WO/29N szafka górna nad słupek

Cena 180,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka górna do montażu nad słupek lub szafkami wiszącymi. Głęboka na 58 cm, wystaje ponad szafkami ustawionymi pod nią, co stanowić może dodatkowe miejsce na np. oświetlenie. Przykład takiej realizacji został przedstawiony w galerii produktu. Dostępna szerokość natomiast regulowana jest spośród 40 cm do 60 cm.

ML SNO60/29N nadstawka nad słupek AGD

Cena 206,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Nadstawka nad słupek AGD. Wykonana została z płyty laminowanej, dostępna w kolorach pasujących do pozostałych produktów kolekcji. Jest to subtelna szafka stanowiąca dodatkowe miejsce na artykuły kuchenne. A montaż na górze, umożliwia zaoszczędzenie dodatkowej przestrzeni.

ML WO/29 szafka wisząca pozioma

Cena 147,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka wisząca pozioma o wysokości 29 cm oraz możliwości wyboru szerokości od 40 cm do aż 90 cm. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej, otwierana do góry. Wyposażona w klasyczne uchwyty, w kolorze dopasowanym do wstawki na froncie.

ML WO/35 szafka wisząca pozioma

Cena 154,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka wisząca pozioma o wysokości 35,5 cm. Wyposażona została w puszki z możliwością regulacji pion/poziom. Dostępna w w ośmiu kolorach. Front otwierany do góry z rączką koloru wstawki. Produkt dostępny w szerokościach od 40 cm do 90 cm.

ML WO60/55 szafka wisząca pozioma z okapem

Cena 657,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka wisząca z okapem. Wykonana z płyty laminowanej zamontowanej na szynie lub hakach z regulacją pion/poziom. W standardzie posiada dwa rodzaje okapów do wyboru o różnych mocach, dostępne w kolorach: inox, biały i czarny. Dostępna jest w ośmiu kolorach.

ML W.1/71 szafka wisząca z drzwiami

Cena 197,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka kuchenna wisząca. Wewnątrz podzielona została na trzy równe moduły, zamykana drzwiami, wykonanymi z płyty laminowanej oraz akrylowej. W ofercie dostępna jest wersja lewo lub prawostronna. Szerokość również można dobrać spośród dostępnych od 30 cm do 60 cm.

ML WW.1/71 szafka wisząca z witryną

Cena 221,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka wisząca kolekcji KAMDUO. Wyposażona została w delikatną witrynę ze szkłem mlecznym oraz nakładką z płyty akrylowej oraz rączką standardowo dopasowaną kolorystycznie. Wewnątrz podzielona została na trzy moduły o głębokości 32 cm. W ofercie dostępna jest szafka prawo lub lewostronna.

SOFT Listwa przyblatowa i dodatki

Cena 2,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Listwa przyblatowa, wraz z innymi dodatkami do mebli kuchennych kolekcji OLIVIA SOFT. W zestawie znajdują się: łącznik listwowy, zakończenie listwy, narożnik wewnętrzny i zewnętrzny oraz sama listwa o długości 3 m. Zastosowanie wszystkich sprawia, że meble posiadają subtelne wykończenia, a całość wygląda schludnie.

ML WO2/71 szafka wisząca

Cena 308,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafla dwumodułowa wisząca o wysokości 71 cm. Posiada dwa skrzydła otwierane do góry. Dolny front dodatkowo wzbogacono wstawką z połyskującej płyty akrylowej. Dostępna jest w ośmiu zestawieniach kolorystycznych. Spośród szerokości do wyboru są szafki z przedziału 50 cm do 90 cm.

ML WS/71 szafka wisząca z ociekarką

Cena 413,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Dwupoziomowa szafka z ociekarką. Pozwala subtelne na przechowywanie naczyń w zamkniętej szafce. Korpus wykonano z wytrzymałej na obciążenia płyty laminowanej, zabezpieczonej przed przeciekaniem obrzeżem ABS, wykonanym w kolorze frontu. Dostępna w dwóch szerokościach: 60 cm oraz 80 cm.

ML Listwa przyblatowa i dodatki

Cena 2,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Listwa to niezbędny dodatek uzupełniający montaż blatu. Stanowi bowiem połączenie między nim a ścianą. Chroni przed dostawaniem się brudu oraz wilgoci między szczelinami. Oferta obejmuje następujące elementy: łącznik, zakończenie uniwersalne, narożnik wewnętrzny oraz zewnętrzny, jak również listwę przyblatową.

ML W/71 szafka wisząca z drzwiami

Cena 301,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Dwudrzwiowa szafka kuchenna. Zaprojektowana została do montażu górnego. Front wykonano z połączenia płyty laminowanej oraz akrylowej i dostępny jest w ośmiu zestawieniach kolorystycznych. Dodatkowo obrzeża zabezpieczono taśmą ABS, gwarantując odporność na obicia. Oferta posiada opcję wyboru szerokości 60 cm lub 80 cm.

ML WRP60/71 szafka wisząca narożna L/P

Cena 418,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Niniejszy produkt przeznaczony jest do montażu narożnego. Front otwierany jest tylko na jednym ze skrzydeł i wzbogacony został o charakterystyczną dla całej kolekcji wstawkę z płyty laminowanej. Szafka jest uniwersalna i może być wieszana z prawej lub lewej strony.

ML WRP70x40/71 szafka wisząca narożna

Cena 388,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka narożna, otwierana na szerszym skrzydle. Dobrze sprawdzi się w mniejszej kuchni. W ofercie do nabycia są szafki prawo oraz lewostronne. Wewnątrz podzielona została na trzy równe moduły. Front natomiast wykonano z dwóch płyt: laminowanej oraz akrylowej, dostępnych w ośmiu zestawieniach kolorystycznych.

ML W.1/100 szafka wisząca z drzwiami

Cena 235,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka kuchenna wisząca z drzwiami o wysokości 100cm. Wewnątrz wypełniona została dwoma półkami. Oferta obejmuje możliwość zamówienia modelu o prawym lub lewym montażu. Cena szafki może się różnić ze względu na dobraną szerokość.

ML WW.1/100 szafka wisząca z witryną

Cena 260,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka wisząca kolekcji KAMDUO. Dostępna w wersji prawo lub lewostronnej. Model ten wyposażony został w wyjątkowy front. Składa się on z połączenia dwóch kontrastujących płyt laminowanej i akrylowej oraz witryny ze szkła mlecznego. Przy wysokości 100cm, szerokość można dobrać od 30 cm do 50 cm. Przy czym cena dla każdego wariantu szerokości będzie różna. 

ML W/100 szafka wisząca z drzwiami

Cena 360,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Dwudrzwiowa szafka wisząca. Przy wysokości 100 cm oraz głębokości 32 cm, stanowi pojemne miejsce do przechowywania artykułów kuchennych. W ofercie dostępne są dwie opcje szerokości 60 cm oraz 70 cm. Do wyboru jest aż osiem wariantów kolorystycznych frotu, które należy zaznaczyć przy zamówieniu.

ML WRP60/100 szafka wisząca narożna

Cena 503,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka narożna wisząca kolekcji KAMDUO. Korpus wykonano z płyty laminowanej w kształcie litery L, którego skrzydła posiadają równe wymiary. Otwierana natomiast jest tylko na jednym z nich. Ze względu na układ modelu dobrze sprawdzi się w większej kuchni.

ML WRP70x40/100 szafka wisząca narożna

Cena 439,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka narożna kolekcji KAMDUO. W ofercie produktu do nabycia w wersji prawo lub lewostronnej. Wykonana została z wytrzymałej płyty laminowanej, wzmocnionej stabilnymi połączeniami kołowymi. Wyposażona została w front z charakterystyczną dla całej kolekcji wstawką akrylową. Do nabycia w jednym z ośmiu dostępnych kolorów.

ML WKF20/71 szafka wisząca kończąca

Cena 133,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka wisząca kolekcji KAMDUO. Stanowi dobre zakończenie pozostałych mebli. Składa się z trzech równo rozłożonych półek. Korpus wykonano z płyty laminowanej w kolorze odpowiadającym frontu całej kolekcji. Niniejszy model ma uniwersalną budowę, dzięki czemu nadaje się do montażu lewo oraz prawostronnego.

ML WBUNI/60 szafka wisząca

Cena 102,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka wisząca kuchenna kolekcji KAMDUO. Składa się z dwóch modułów oddzielonych półką. Posiada wysokość 60 cm, przy czym szerokość dobrać można spośród dostępnych w niniejszej ofercie- od 15 cm do 30cm, przy czym cena zależna jest od wybranej szerokości. Jej dodatkowym atutem jest możliwość wieszania poziomo oraz pionowo.

Najważniejsze przy wyborze mebli do kuchni jest to, aby były funkcjonalne
i praktyczne. W dalszej kolejności zwracamy uwagę na wykonanie i design.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble kuchenne, które łączą
w sobie wszystkie wymienione cechy. Zapraszamy.

Produkt dodany do porównania.