Blaty kuchenne | Listwy przyblatowe | Meblowyraj.pl

Blaty kuchenne

Podkategorie

Jest/są 14 produkty/ów.

Aktywne filtry

Listwa przyblatowa i dodatki MODENA

Cena 2,00 zł
Dostępność: 4 Na stanie

Czy zdarzyło się wam zamontować blat przy ścianie, po czym stwierdzić, że przy styku znajduje się nierównomierna szczelina? Zapewne tak, bowiem jest to bardzo częsty problem, który występuje nie tyle z winy braku umiejętności montażu, ale nierzadko jest efektem niejednolitej powierzchni samej ściany. Jest na to sposób. Wystarczy zamontować listwę przyblatową, a problem zniknie.

SOFT Listwa przyblatowa i dodatki

Cena 2,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Listwa przyblatowa, wraz z innymi dodatkami do mebli kuchennych kolekcji OLIVIA SOFT. W zestawie znajdują się: łącznik listwowy, zakończenie listwy, narożnik wewnętrzny i zewnętrzny oraz sama listwa o długości 3 m. Zastosowanie wszystkich sprawia, że meble posiadają subtelne wykończenia, a całość wygląda schludnie.

ML Listwa przyblatowa i dodatki

Cena 2,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Listwa to niezbędny dodatek uzupełniający montaż blatu. Stanowi bowiem połączenie między nim a ścianą. Chroni przed dostawaniem się brudu oraz wilgoci między szczelinami. Oferta obejmuje następujące elementy: łącznik, zakończenie uniwersalne, narożnik wewnętrzny oraz zewnętrzny, jak również listwę przyblatową.

Blat kuchenny to bardzo ważny element każdej kuchni. Najważniejsze, aby były
odporne na wysoką temperaturę oraz zarysowania. Oprócz tego musi
mieć wygląd pasujące do pozostałych mebli w kuchni.

Produkt dodany do porównania.