Filtruj przez

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Kolor

Kolor

Blat

Blat

Półka/przegroda

Półka/przegroda

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Cena

Cena

  • 257,00 zł - 2 384,00 zł

Materac

Materac

Powierzchnia spania (materaca)

Powierzchnia spania (materaca)

Jest/są 14 produkty/ów.

Aktywne filtry

SZAFA NAROŻNA PLANET PL1 L/P

Cena regularna 2 563,00 zł Cena 2 383,59 zł
Dostępność: Brak na stanie

Dwudrzwiowa szafa narożna do pokoju młodzieżowego lub dziecięcego. To wyjątkowo przestronny oraz pakowny narożnik, który pomieści wszystkie rzeczy młodego człowieka. Wyposażona została w głęboką szafę główną, wewnątrz wyłożoną systemem półek i szuflad, ułatwiające segregację rzeczy zgodnie z przeznaczeniem. Od zewnętrznej strony podzielona została na funkcjonalne moduły, umożliwiające wygodny dostęp do umieszczonych na nich książek.

SZAFA NAROŻNA PLANET PL2 L/P

Cena regularna 1 311,00 zł Cena 1 219,23 zł
Dostępność: Brak na stanie

Pojemna szafa narożna kolekcji PLANET. Wykonana z wytrzymałej płyty wiórowej, gwarantuje wysoką odporność na obciążenia oraz obicia przez długie lata. Wewnątrz składa się z wielu funkcyjnych półek, zapewniających idealny porządek oraz segregację. Główną cześć stanowi drążek na wieszaki, dzięki której wszystkie ciuchy będą idealnie ułożone bez zagnieceń. A wysokość 190 cm umożliwi ułożenie dodatkowych przedmiotów zarówno u dołu, jak i góry szafy.

SZAFA 2D PLANET PL3

Cena regularna 1 003,00 zł Cena 932,79 zł
Dostępność: Brak na stanie

Dwudrzwiowa szafa kolekcji PLANET. Ład i porządek to cechy charakteryzujące prezentowany model. Jej wyjątkowa funkcjonalność znajduje się w zestawieniu modułów wewnątrz szafy. Bowiem składa się pięciu półek idealnie segregujących rzeczy oraz miejsca z drążkiem na wieszaki. Na samym dole umieszczono głęboką na 50 cm szufladę, która z pewnością pomieści wszystkie książki i przybory szkolne.

SZAFKA PLANET PL4 L/P

Cena regularna 722,00 zł Cena 671,46 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wielofunkcyjna szafka do pokoju młodzieżowego. Szeroka na 45 cm, nie zajmuje wiele miejsca, a stanowi dodatkową przestań na drobne przedmioty. Złożona jest z podłużnej szafki głównej, dwóch pojemnych szuflad oraz mniejszej szafki dolnej. Wszystko utrzymane zostało w stonowanych kolorach: morskiego, białego luxu oraz dębu. Ciekawy akcentem jest zastosowanie małej półki na środku produktu, która zapewnia ekspozycję drobnych ozdób oraz książek.

SZAFKA PLANET PL5

Cena regularna 771,00 zł Cena 717,03 zł
Dostępność: Brak na stanie

Niezwykła szafka do pokoju młodzieżowego. Składa się z zestawu dwóch subtelnych szafek, połączonych z niestandardową półką. Układ taki to doskonały dodatek do pozostałych mebli, który stanowi ich wykończenie oraz uzupełnienie i dodatkowe funkcje. Otwarte półki stanowią nie tylko ciekawy element ozdobny ale również dodatkową przestań na podręczne rzeczy.

REGAŁ PLANET PL6

Cena regularna 685,00 zł Cena 637,05 zł
Dostępność: Brak na stanie

Prosty ale niezwykle funkcjonalny regał otwarty. Składa się z czterech równych półek, osadzonych na trzech szufladach. Stanowi subtelne miejsce na ekspozycję dekoracji oraz książek. Zaś pojemne szuflady z pewnością pomieszczą wiele akcesoriów szkolnych oraz zeszytów. Całość zachowana została w stonowanej kolorystyce, stanowiącej zestawienie głębi odcienia morskiego z bielą lux oraz ciepłym dębem.

SZAFKA PLANET PL7

Cena regularna 702,00 zł Cena 652,86 zł
Dostępność: Brak na stanie

Smukła szafka do pokoju młodzieżowego. Składa się z delikatnej szafki głównej zamykanej, idealnej na mniejsze ubrania oraz przybory szkolne. Połączona została ona z subtelnym regałem na drobne przedmioty i książki. Całość osadzona została na trzech głębokich na 40 cm szufladach. Model ten wykonany został z wysokiej jakości płyty wiórowej, która gwarantuje wytrzymałość na obicia oraz obciążenia.

KOMODA PLANET PL8

Cena regularna 986,00 zł Cena 916,98 zł
Dostępność: Brak na stanie

Komoda to doskonały dodatek na podręczne przedmioty oraz mniejsze elementy garderoby. Nie zajmuje wiele miejsca, jest bardzo poręczna i gwarantuje łatwy dostęp do każdego modułu mebla. Prezentowana składa się z zestawu szuflad, szafek oraz półek, które połączone razem tworzą, ciekawy ale i funkcjonalny design. Stanowi ona zatem interesujący element wystroju, która gwarantuje praktyczną segregację rzeczy.

BIURKO PLANET PL9

Cena regularna 771,00 zł Cena 717,03 zł
Dostępność: Brak na stanie

Biurko to niezbędny element w pokoju każdego młodego człowieka. Stanowi miejsce, w którym każdy nastolatek spędza najwięcej czasu. Służy do nauki, zabawy oraz relaksu. Zatem musi spełniać podstawowe wymagania funkcjonalne oraz ergonomiczne. Prezentowany model wyposażony został w obszerny blat, na którym pomieści się większość artykułów biurowych oraz komputer. Posiada również subtelne półki oraz szafki, gwarantujące łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych przy nauce rzeczy.

SZAFKA RTV PLANET PL10

Cena regularna 607,00 zł Cena 564,51 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka RTV to doskonały dodatek w pokoju młodzieżowym. Stanowi miejsce zabaw podczas gry na konsoli oraz relaksu w czasie wieczornego seansu filmowego. Model posiada optymalną wysokość 40 cm, która gwarantuje idealny kąt nachylenia oraz komfort oglądania. Szafka podzielona została na wygodne moduły, składające się z różnej wielkości szafek i półek. Pozwoli to na idealną segregację przedmiotów, zgodnie z wielkością oraz funkcjonalnością.

NADSTAWKA BIURKA PLANET PL11

Cena regularna 370,00 zł Cena 344,10 zł
Dostępność: Brak na stanie

Nadstawka nad biurko, stanowi doskonałe miejsce na mniejsze podręczne przedmioty oraz dekorację. Nie zajmuje wiele przestrzeni, przy czym jest bardzo funkcjonalna i stanowi element dekoracyjny. Składa się z półki głównej oraz czterech półek mniejszych. Ustawiona na biurku zapewnia łatwy dostęp do każdego elementu półki. Dzięki czemu całość wygląda niezwykle efektownie oraz spójnie.

PÓŁKA WISZĄCA PLANET PL12

Cena regularna 334,00 zł Cena 310,62 zł
Dostępność: Brak na stanie

Półka wisząca kolekcji PLANET. Wykonana została z płyty wiórowej, zabezpieczona obrzeżem ABS. Posiada szafkę z drzwiami oraz dwie delikatne półki na bokach. Doskonale spisze się na mniejsze przedmioty oraz dekoracje. Nie zajmuje wiele miejsca, przy czym jest bardzo funkcjonalna. Dodatkowo wykonana w stonowanych kolorach zapewnia dodatkową dekorację oraz relaks dla oczu.

PÓŁKA WISZĄCA PLANET PL13

Cena regularna 277,00 zł Cena 257,61 zł
Dostępność: Brak na stanie

Delikatna półka wisząca do pokoju młodzieżowego lub dziecięcego. To subtelny a jednocześnie nieodzowny element pomieszczenia każdego dorastającego człowieka. Składa z oddzielonych subtelnymi ściankami półkami, wykonanymi w dwóch długościach. To doskonałe miejsce na drobne rzeczy oraz dekoracje. Dodatkowym zabezpieczeniem modelu przed obiciem jest zastosowanie obrzeży ABS, wykonanych w kolorze płyty.

ŁÓŻKO PLANET PL14

Cena regularna 1 364,00 zł Cena 1 268,52 zł
Dostępność: Brak na stanie

Łóżko to centralny punkt każdego pokoju młodzieżowego. Stanowi miejsce wypoczynku, zabaw oraz nauki. Zatem musi spełniać minimalne wymogi, jakimi są odpowiednia miękkość czy wielkość oraz odpowiednia funkcjonalność. Prezentowany produkt posiada je wszystkie. Przede wszystkim wyposażony został w niezwykle wygodny materac o długości 200 cm, gwarantujący relaksujący sen. A funkcjonalne półki i wstawki, sprawiają, że niezbędne przedmioty przy wieczornym wypoczynku, będą na wyciągnięcie ręki.

Produkt dodany do porównania.