Jest/są 49 produkty/ów.

Aktywne filtry

Krzesło AMELIA

Cena 388,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowe krzesło AMELIA. Doda klasy każdemu wnętrzu w jakim się znajdzie. Posiada niezwykle delikatne kształty, które nadają całości lekkiego wglądu. Model dostępny jest w bardzo wielu rodzajach tapicerki oraz kolorach korpusu, dzięki czemu sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającym. Prezentowany model posiada standardowe rozmiary: 102 cm wysokości oraz 45 cm szerokości.

Krzesło ARTUR

Cena 463,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyczne krzesło wykonane z drewna bukowego. Wyjątkowego akcentu nadaje mu zastosowanie lekko wygiętych do zewnątrz nóg oraz delikatnego motywu w kształcie kratki umieszczonej na oparciu. Komfort używania zapewniony został przez umieszczenie wygodnej gąbki obitej jednym z wielu proponowanych tapicerek.

Krzesło ASIA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i klasyczne krzesło ASIA. Korpus wykonany został z wytrzymałego drewna dębowego, odpornego na obicia i ciężary. Proste kontury nadają mu szlachetnego wyglądu, dzięki czemu dobrze sprawdzi się w zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Siedzenie oraz oparcie pokryte zostało wygodnym obiciem, dostępnym w wielu kolorach oraz fakturach.

Krzesło BARTEK

Cena 382,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Nietypowe krzesło BARTEK, to kolejna propozycja producenta MEBLOMIX. Ciekawe rozwiązanie stanowi rozłożenie nóg, które zamontowane do reszty tworzy kształt trapezu. Najszerszą a zarazem centralną częścią prezentowanego krzesła jest siedzenie, od którego wychodzące oparcie zwęża się ku górze. Zastosowanie takiej konstrukcji daje poczucie stabilnego wypoczynku oraz dodatkowej ochrony na obciążenia

Krzesło BASIA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Bardzo stylowe krzesło BASIA. Zaprezentowana konstrukcja daje poczucie lekkości i finezji. Doskonale sprawdzi się w wytwornej jadalni jak również na sali bankietowej. Proste kształty pozwolą również dopasować niniejszy model do nowoczesnego designu. Jego podstawowa uroda kryje się nietypowym poprowadzeniu oparcia, które przeciągnięte zostało niemal do samego podłoża. Takie rozwiązanie daje poczucie stabilności i wprowadza dodatkowe walory wizualne.

Krzesło DAMA

Cena 388,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Niezwykle delikatne i finezyjne krzesło produkcji MEBLOMIX. Z pewnością prezentowany model znajdzie się z aprobatą fanów klasyki oraz wytwornych i bogatych ozdobień. Lekkości nadają mu kształty, subtelnie zaokrąglone zarówno na oparciu, jak i nogach. Całość prezentuje się niezwykle wytwornie i estetycznie. Siedzenie również zostało delikatnie wygięte, dzięki czemu pasuje do stylu całej konstrukcji, jak również gwarantuje komfortowy odpoczynek.

Krzesło DEMO

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i masywne krzesło DEMO. Korpus wykonany został z nieco pogrubionych części drewna bukowego. Motywacją takiego rozwiązania była wyjątkowa stabilizacja i wytrzymałość nawet przy dużych obciążeniach. Zastosowanie prostych konturów nadaje mu elegancji a także ekskluzywnej prostoty. Obicia jak również barwę korpusu dobrać można spośród wielu dostępnych. Wielobarwność oraz mnogość materiałów zapewnią dopasowanie do każdego gustu oraz wnętrza.

Krzesło DOMINIK

Cena 361,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło Dominik to model, którym nie pogardziłby chyba nikt. Dobrze sprawdzi się w każdym wnętrzu, zarówno w klasycznej jadalni jak również na sali bankietowej. Charakterystycznym akcentem niniejszego produktu jest zastosowanie ozdobnego motywu, umieszczonego na górze oparcia. Całość wygląda subtelnie i wytwornie. Korpus wykonano z drewna bukowego dostępnego w wielu wyjątkowych barwach.

Krzesło DORIS

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło Doris. Jego charakterystycznym akcent kryje się w wykończeniu. Bowiem oparcie oraz siedzenie zbudowane zostały na kształt łuków delikatnie rozszerzających się na końcach. Nogi również wyginają się subtelnie na zewnątrz, dzięki czemu całość jest spójna, a motyw przewodni utrzymuje się na całym modelu. Produkt posiada również nietypowe ozdobienie, umieszczone na samej górze oparcia. Nadający mu osobistej cechy odróżniającego ten model od innych.

Krzesło ELA

Cena 367,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Niezwykle wygodne krzesło produkcji MEBLOMIX. Posiada wyjątkowe oparcie, delikatnie wygięte do zewnątrz. Wyposażone zostało w obicie obramowane drewnem bukowym, co nadaje mu elegancji i klasy. Siedzenie również pokryte tapicerką wykonane zostało w kształt trapezu, rozszerzanego do zewnątrz. Całość jest niezwykle stabilna i mocna, a także dostępna w wielu kolorach.

Krzesło ERYKA

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Oryginalne krzesło wykonane z drewna bukowego. Niezwykle ciekawym elementem prezentowanego modelu jest oparcie. Składa się ono z równo rozłożonych szczebli, dzięki czemu całość wygląda lekko. W szczególności znajdzie się z aprobatą młodych osób. Doskonale pasuje do aranżacji nowoczesnych wnętrz, gdzie stosowane są niebanalne rozwiązania. Dostępny w wielu kolorach i teksturach zadowolą najbardziej wymagających.

Krzesło ERYKA I

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło z charakterystycznymi szczeblami umieszczonymi na oparciu. Jest ono delikatnie wygięte, tworząc wygodny łuk, dopasowujący się do kształtu pleców. Siedzenie wykonano z wygodnego włókna, obitego wyjątkowa tapicerką, którą dobrać można spośród wielu dostępnych. Korpus składa się natomiast ze stabilnych belek bukowych. Nagi delikatnie wygięte do zewnątrz zapewniają stabilizację oraz odporność na obciążenia.

Krzesło FELICJA

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste acz stylowe krzesło produkcji MEBLOMIX. Wykonane zostało z drewna bukowego, które jest odporne na obicia oraz ciężary. Konstrukcja jest prosta, dzięki czemu niniejszy produkt dobrze sprawdzi się w każdego typu pomieszczeniu. Obicie można dobrać spośród wielu wzorów oraz materiałów. Posiada optymalną wysokość równą ponad 100 cm, gwarantującą wygodę używania.

Krzesło FILIP

Cena 314,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło proste w swej budowie gwarantuje komfort używania oraz oryginalny design. Źródłem jego wyjątkowości jest oparcie składające się ze szczebli, lekko wygiętych w kształt kręgosłupa. Cała konstrukcja natomiast jest stabilna i mocna, co wynika z tworzywa z jakiego zostało zrobione – drzewo bukowe. Produkt nabyć można w wyjątkowych odcieniach drewna od ciemnego Machoniu do bieli. Obicie siedzenia również dostępne jest w wielu barwach oraz teksturach.

Krzesło FRYDERYK

Cena 361,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i niezwykle wygodne krzesło produkcji MEBLOMIX. Wyposażone zostało w miękkie obicia zastosowane na siedzeniu i oparciu, które gwarantują komfort nawet przy długim posiedzeniu. Proste kontury i symetria sprawiają, że produkt dobrze wygląda zarówno w prywatnej jadalni, jak również w pomieszczeniach publicznych.

Krzesło JACEK

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyczne krzesło o prostych konturach. Wykonane z drewna bukowego gwarantuje trwałość i wysoką wytrzymałość. Oparcie wyposażone w wygodne obicie zostało delikatnie wygięte, dopasowując się tym samym do kształtu kręgosłupa. Model dostępny w wielu niezwykłych fakturach, materiałach oraz kolorach. Tak wysoki wybór pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagających.

Krzesło JAGODA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wygodne i nieszablonowe krzesło produkcji MEBLOMIX. Oparcie zabezpieczone zostało dwoma pasmami przecinającymi się w kształt litery X. Dodatkowo całość została uformowana półkole, gwarantując komfort i wygodę siedzenia. Niniejszy model jest przykładem unikatowego designu oraz funkcjonalności. Krzesło nie jest zbyt wysokie, bowiem posiada nieco ponad 80 cm. Do nabycia w jednym z wielu dostępnych kolorów i tekstur.

Krzesło JASIEK

Cena 357,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Prezentowane krzesło jest z pewnością wyjątkowe i niezwykle oryginalne. Uroku nadaje mu oparcie. Posiada ono charakterystyczny wzór umieszczony na środku i ciągnący przez całą długość. Wygodę używania zapewnia zamontowanie miękkiego obicia, jak również sama konstrukcja. Bowiem oparcie jest nieco dłuższe niż standardowe i kończy się nieco pod siedzeniem, gwarantując stabilizację i trwałość krzesła.

Krzesło KARINA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wygodne krzesło produkcji MEBLOMIX. Oparcie zostało delikatnie zagięte w kształt linii kręgosłupa, zapewniając komfortową oraz zdrową posturę dla pleców podczas siedzenia. Obicie wykonano z bardzo dobrej jakości materiałów, które można dowolnie dobrać podczas zamówienia. Różnorodność kolorów i wzorów sprawia, że produkt jest uniwersalny z możliwością dopasowania do każdego pomieszczenia.

Krzesło KASIA

Cena 382,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i stylowe krzesło producenta MEBLOMIX. Produkt posiada prostą strukturę, w której kryje się jego piękno. Korpus zbudowany został z mocnych części drewna bukowego, dostępnego w wielu barwach. Konstrukcja została wzmocniona, dzięki zastosowaniu dodatkowo wydłużonego oparcia, które ciągnie się niemal do samego dołu. W ofercie znajduje się bogata propozycja barw i materiałów do obicia tapicerki.

Krzesło KUBA

Cena 410,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Nowoczesne krzesło KUBA. Zastosowanie prostego oparcia bez zdobień, pozwoliło uzyskać efekt jednolitej struktury drewna. Całość dzięki takiemu zabiegowi nadaje surowej i nowoczesnej struktury. Korpus wykonany z drewna bukowego, dostępny jest w wielu barwach. Różnorodność kolorów oraz struktur pozwoli bawić się połączeniami, uzyskując produkt dopasowany do indywidualnych preferencji.

Krzesło LARA

Cena 388,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i nieoczywiste krzesło wykonane z mocnego drzewa bukowego. Całość skonstruowana została w ten sposób, że krzesło wydaje się rozszerzać ku dołowi na kształt trapezu. Siedzenie stanowi centralne miejsce modelu. Posiada ono wygodną miękką gąbkę obitą jedną z wielu wyjątkowych tapicerek. Jest ono również dodatkowo poszerzone i wzmocnione rozchodzącymi się lekko nogami. Oparcie również wyposażone zostało w przyjemne w dotyku obicie, gwarantując wysoki komfort siedzenia

Krzesło LARA I

Cena 420,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

W pełni obite z jednolicie rozłożoną tapicerką na siedzeniu i oparciu, krzesło LARA. Rozwiązanie takie dodaje klasy oraz estetyki całemu modelowi. Gładka tekstura sprawia, że krzesło wygląda schludnie i przejrzyście. Produkt doskonale nadaje się zarówno w prywatnych pomieszczeniach, jak również w oficjalnych, publicznych wnętrzach. Dostępność w wielu zdobieniach i kolorach, gwarantuje dopasowanie do każdej stylizacji.

Krzesło LENA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowe krzesło z drewna bukowego. Jego sekret kryje się oryginalnie osadzonym oparciu. Zostało ono dodatkowo wydłużone poza linię siedzenia. Ponadto ozdoby dodają mu żłobienia w kształcie podłużnych i subtelnych prostokątów, poprowadzonych na całej jego długości. Rozwiązanie takie dodatkowej stabilności i wytrzymałości na dodatkowe obciążenia. Produkt dostępny jest w jednym z wielu kolorów, które można dowolnie ze sobą zestawiać.

Krzesło LUKSJA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło szerokie na 45 cm, gwarantuje komfort siedzenia, nawet przez wiele godzin. Oparcie zostało wydłużone niemal do samej ziemi, co czyni niniejszy model wyjątkowym oraz dodatkowo wytrzymałym. Wycięcie na naturalny kształt kręgosłupa, pozwala na wypoczynek w odpowiedniej i nieszkodliwej dla pleców posturze. Zastosowanie trzech subtelnych wycięć na opartu nadaje mu uroku i stanowi jego charakterystyczny punkt.

Krzesło MARZENA

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste a zarazem wyjątkowe krzesło, które nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję ale również stanowi element ozdobny. W prezentowanym produkcie oparcie wypełnione zostało równo rozłożonymi subtelnymi szczeblami, które ciągną się niemal do samej podłogi. Korpus jak również tapicerka dostępne są w wielu wyjątkowych kolorach, wzorach oraz teksturach.

Krzesło MICHAŁ

Cena 314,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło bukowe produkcji MEBLOMIX. Jest to klasyczny model o stabilnej konstrukcji i stylowym wyglądzie. Lekkości nadają mu luźno rozstawione szczeble zamontowane na oparciu. Siedzenie natomiast wyłożone zostało bardzo wygodną gąbką, gwarantującą komfortowy wypoczynek, nawet przez wiele godzin. Produkt dostępny w wielu interesujących odcieniach.

Krzesło MIKOŁAJ

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowe i stylowe krzesło wykonane z drewna bukowego. Oparcie oraz siedzenie wyłożone zostało wygodną gąbką, która gwarantuje komfort wypoczynku nawet przez długi czas. Model ten posiada subtelne wycięcie w górnej części oparcia, poprowadzone na ukos dzięki czemu całość wygląda unikatowo i niezwykle ciekawie. Dodatkowa stabilizacja korpusu została zapewniona dzięki przedłużeniu oparcia poniżej linii siedzenia.

Krzesło MILENA

Cena 335,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowe krzesło produkcji MEBLOMIX. Obite miękką i przyjazną w dotyku tapicerką zapewnia wygodne siedzenie. Ciekawym akcentem jest zastosowanie interesującego wycięcia na oparciu. Dzięki temu całość wygląda powabnie i jednocześnie niezwykle interesująco. Mnogość kolorów i wzorów zapewni dopasowanie prezentowanego produktu do niemal każdego wnętrza.

Krzesło MOZART

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Z jednej strony proste, z drugiej zaś wyjątkowe krzesło MOZART. Posiada charakterystyczne oparcie, które rozszerza się ku górze, tworząc wrażanie spiczastych i ostrych kantów. Całość dzięki takiemu zabiegowi wygląda oryginalnie i nowocześnie. Wykonane z drewna bukowego gwarantuje stabilność i odporność na obciążenia. Komfort siedzenia zapewnia miękkie obicie dostępne w wielu kolorach o wzorach.

Krzesło PATRYCJA

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i niezwykle wygodne krzesło, które pasować będzie zarówno w stylowej jadalni, jak również w klasycznej kuchni. Najbardziej charakterystyczną częścią jest oparcie, zbudowane ze szczebli równo rozłożonych na całej szerokości. Taka konstrukcja wygląda niezwykle lekko i delikatnie. Oparcie zostało dodatkowo wygięte, zapewniając komfort siedzenia oraz poprawną posturę. Siedzenie wyłożone przyjemną w dotyku tapicerką dostępne jest w wielu kolorach i wzorach.

Krzesło PATRYCJA I

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Krzesło szerokie na 47 cm zapewnia wygodę stabilizację siedzenia nawet przez wiele godzin. Oparcie natomiast wykonane z delikatnych i subtelnych szczebli zapewnia naturalny masaż oraz lekkość całej konstrukcji. Korpus do nabycia w jednym z wielu wyjątkowych barw od zimnej bieli przez ciepły machoń po stykowy orzech. Dowolność zestawienia ze sobą kolorów i wzorów pozwala na zaprojektowanie krzesła idealnie dopasowanego do osobistych preferencji.

Krzesło PATRYK

Cena 361,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyka i szyk to cechy charakteryzujące prezentowane krzesło produkcji MEBLOMIX. Wykonane z drewna bukowego zapewnia trwałość i odporność na nawet duże obciążenia. Zdobienia na oparciu oraz delikatnie wygięte nogi dodają mu klasy i elegancji. Siedzenie natomiast wyłożone grubą i miękką gąbką zapewnia komfort wypoczynku przez długi czas. Model dostępny jest wielu barwach, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w nie jednym wnętrzu.

Krzesło PAWEŁ

Cena 331,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Niezwykle wygodne i stylowe krzesło MEBLOMIX. Jego wyjątkowy styl kryje się w prostych a jednocześnie delikatnych rysach, Wykonane z drewna bukowego gwarantuje trwałość i stabilizację całej konstrukcji. Komfort używania zapewniony został przez wyłożenie miękką i miłą w dotyku tapicerką, dostępną w wielu kolorach, wzorach jak również w różnej teksturze.

Krzesło RIGA

Cena 410,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Bardzo wytworne krzesło RIGA. Zbudowane z modnych i nieco pogrubionych belek drewna bukowego, sprawia że całość wygląda masywnie i stabilnie. Wyjątkowym modułem produktu jest oparcie wykonane w kształcie owalu, które delikatnie zaokrąglone zapewnia komfort siedzenia oraz odpowiednią posturę. Dobrze sprawdzi się w nieco wytwornych i bogatych aranżacjach, gdzie panuje nutka przepychu. Krzesło znajdzie swoje zastosowanie również przy stylowej toaletce.

Krzesło RIGA I

Cena 410,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowe krzesło wykonane z drewna bukowego, gwarantującego trwałość i wytrzymałość. Oparcie wykonane z jednolitego drewna w kształcie owalu nadaje całości surowego wyglądu. Zostało ono nieco wygięte zapewniając komfort siedzenia oraz idealną posturę. Prosty masywny wygląd zbilansowany został delikatną i miękką tapicerką. Całość wygląda elegancko i wytwornie. Model dobrze sprawdzi się w zarówno stylowych, jak i klasycznych pomieszczeniach.

Krzesło RIGA II

Cena 410,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i masywne krzesło produkcji MEBLOMIX. Surowości nadaje mu brak obicia tapicerki. Idealne dla fanów prostych a jednocześnie klasycznych rozwiązań. Doskonale pasuje do wnętrza wykonanego  w stylu rustykalnym. Całość wykonana z drewna bukowego zapewnia ochronę przed zniszczeniem oraz odporność na obciążenia. Charakterystycznym punktem jest owalne oparcie nieco wygięte do zewnątrz, zapewniając wygodę siedzenia oraz odpowiednią postawę kręgosłupa.

Krzesło RIGA III

Cena 410,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Przedstawiany model to kolejna propozycja kolekcji RIGA. Krzesło wykonane zostało z masywnych modułów, co zapewnia stabilizację oraz odporność na duże obciążenia. Niniejszy produkt różni się od pozostałych tym, że oparcie wyżłobione w kształcie elipsy, zostało nieco poszerzone. Zwiększa się tym samym powierzchnia oparcia oraz komfort siedzenia. Miękka tapicerka w tym przypadku umieszczona została tylko na siedzeniu. Całość dzięki temu przypomina styl vintage odzwierciedlający ciepło i prostotę.

Krzesło RITA

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyczne i wytworne krzesło produkcji MEBLOMIX. Stylowy a zarazem uniwersalny wygląd sprawi, że pasować będzie do niemal każdego typu mebli salonowych. A duży wybór odcieni imitujących wiele rodzai drewna sprawia, że bez obaw kolorystyka również będzie odpowiadać pozostałym elementom znajdującym się w każdym domu. Wykonane z drewna bukowego zapewnia trwałość na wiele lat.

Krzesło ROKSANA

Cena 395,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Bardzo delikatne krzesło, które nada klasy i subtelności wnętrzom. Koronkowego wyglądu nadaje mu zdobienie umieszczone na oparciu. Zostało ono dodatkowo zaokrąglone, dzięki czemu gwarantuje komfort i wygodę wypoczynku oraz odpowiednią postawę pleców. Model doskonale prezentować się będzie w stylowym salonie jak również w wytwornej restauracji. Wyposażony został również w wygodną gąbkę obitą jedną z wielu wyjątkowych tapicerek.

Krzesło RUBIK

Cena 346,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Masywne i stabilne krzesło wykonane z drewna bukowego. Charakterystycznym modułem jest oparcie, składające się z szerokich i mocnych szczebli, równo rozłożonych na całej długości. Dodatkowo zostało ono nieco wygięte na naturalny kształt linii kręgosłupa, co zapewnia ergonomię oraz odpowiednią postawę podczas siedzenia. Prezentowany model doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

Krzesło SOFIA

Cena 441,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Bardzo wytworne i eleganckie krzesło. Nada każdemu wnętrzu iście arystokratyczny akcent. Wyposażone zostało w delikatne owalne oparcie. Natomiast nogi wykonane z drewna bukowego wprowadzą praktyczną elegancję oraz lekkość całemu projektowi. Model obity został jednym z wielu wyjątkowych materiałów, które dowolnie można zestawić z równie bogatą ofertą barwień drewna. W efekcie otrzymać można krzesło dopasowane do indywidualnych preferencji.

Krzesło STAŚ

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyczne krzesło wykonane z drewna bukowego, które przypadnie go gustu każdemu. Proste kształty nadają całości mocnego wyrazu oraz poczucie stabilności. Uniwersalny kontur prezentowanego krzesła pozwoli na dopasowanie go do niemal każdego typu pomieszczenia. Bobrze sprawdzi się zarówno w prywatnym salonie jak również publicznej acz stylowej sali restauracyjnej. Jego dużym atutem jest dowolna możliwość dopasowania kolorystyki z bogatej palety dostępnych barw.

Krzesło SYRIUSZ

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste i klasyczne krzesło produkcji MEBLOMIX. Wyścielone miękką i przyjemną w dotyku tapicerką zapewnia komfort używania oraz dodaje wyjątkowych walorów estetycznych. Korpus wykonano z trwałego i odpornego na zniszczenia drewna bukowego. Do nabycia w jednym z wielu wyjątkowych zabarwień: od zimnej bieli po ciepłą czereśnię. Natomiast szeroki asortyment materiałów, zdobień oraz kolorów tapicerki, umożliwia zaprojektowanie krzesła pod własne wymagania i styl.

Krzesło SYRIUSZ I

Cena 378,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Lekkie a zarazem niezwykle trwałe i wytrzymałe krzesło SYRIUSZ. Stabilność konstrukcji została zapewniona przez materiał z jakiego zostało wykonane. Drewno bukowe jest gwarancją nie tylko trwałości konstrukcji ale również nadaje całości szlachetnego i eleganckiego wyglądu. Oparcie wykonane z delikatnych szczebli nadaje klasy i eleganckiej prostoty całej konstrukcji. Miękkie obicie natomiast zapewnia komfortowe siedzenie nawet przez wiele godzin.

Krzesło TOMASZEK

Cena 314,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Proste ale stylowe krzesło produkcji MEBLOMIX. Wykonane z wytrzymałego na obicia oraz obciążenia drewna bukowego, zapewnia stabilizację i komfort siedzenia. Klasyczne kształty gwarantują dopasowanie do każdego typu pomieszczenia. Natomiast mnogość kolorów i tekstur sprawi, że dobrze będzie się prezentować na tle innych mebli znajdujących się każdym domu. 

Krzesło ULA

Cena 350,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Ciekawego akcentu nadaje mu ostro zakończone kontury oparcia, które zostało delikatnie wygięte na kształt pleców, zapobiegając przed niewłaściwą posturą. Zastosowana tapicerka jest niezwykle wygodna i przyjemna w dotyku, a do tego dostępna w wielu kolorach i fasonach. Korpus wykonany z drewna bukowego nadaje natomiast szlachetności i klasy. Zestawienie tych wszystkich elementów sprawia, że całość wygląda niezwykle stylowo i wytwornie.

Krzesło WIKI

Cena 382,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Bukowe krzesło przypominające styl vintage. Posiada znany każdemu subtelne oparcie, dodatkowo wygięta wszerz jak i wzdłuż kręgosłupa, gwarantując wygodę używania. Siedzenie wyłożone zostało miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem, dostępnym w wielu kolorach. Jest całkiem duże, posiada 54 cm szerokości co eliminuje dyskomfort siedzenia osób o większych gabarytach. A korpus wykonany z mocno połączonych elementów z drewna bukowego, gwarantuje stabilizację.

Krzesło WIKI P

Cena 492,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasa i tradycja to cechy charakteryzujące prezentowane krzesło. Posiada ono wygodne obicie, które dobrać można spośród wielu dostępnych. Różnorodność barw zdobień, fasonów oraz tekstur pozwoli zaprojektować krzesło szyte wręcz na własną miarę. Oparcie dodatkowo zostało delikatnie wygięte na kształt kręgosłupa gwarantuje poprawną posturę i komfort siedzenia.

Produkt dodany do porównania.