Filtruj przez

KAM kolor stołu

KAM kolor stołu

Korpus

Korpus

Blat

Blat

Obrzeża korpusu

Obrzeża korpusu

Cena

Cena

  • 546,00 zł - 987,00 zł

Szerokość Stołu

Szerokość Stołu

Obrzeża frontów

Obrzeża frontów

Jest/są 5 produkty/ów.

Aktywne filtry

OLIVIA SOFT Stół rozkładany

Cena 1 051,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Stół rozkładany pochodzący z serii mebli OLIVIA SOFT. Wykonany z wytrzymałej płyty wiórowej, zabezpieczony stabilnymi połączeniami kołowymi. Doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach i pomieści wiele osób.

SOFT Stół 90x70

Cena 546,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Stół kolekcji mebli OLIVIA SOFT. Cechą charakterystyczną a jednocześnie atutem niniejszego modelu jest prosta budowa. Uniwersalny wygląd sprawia, że produkt można umieścić go w niemal każdego rodzaju kuchni. Natomiast długość 90 cm oraz szerokość 70 cm, umożliwią zamontowanie stołu nawet w małych pomieszczeniach.

SOFT Stół 110x60

Cena 550,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Klasyczny stół pochodzący z serii mebli OLIVIA SOFT. Wykonany został z wytrzymałej płyty wiórowej, z dodatkowym zabezpieczeniem brzegów. Posiada 75 cm wysokości, z blatem o wymiarach 110x60cm. Z powodzeniem pomieści całą rodzinę. Uniwersalna konstrukcja zaś pozwala na dopasowanie do pozostałych mebli dostępnych w tej kolekcji.

SOFT Stół 120x75

Cena 595,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Stół kolekcji OLIVIA SOFT. Dostępny jest w aż pięciu kolorach. Posiada 75 cm wysokości, blat natomiast 75 cm szerokości i 120 cm długości. Wykonany został z płyty wiórowej z zabezpieczonymi krawędziami, dzięki którym cała konstrukcja jest mocna i wytrzymała na obicia.

SOFT Stół 140x80

Cena 637,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Stół z serii mebli OLIVIA SOFT. Jest to największy model w tej kolekcji. Posiada 140 cm długości i 80 cm szerokości, przy wysokości równej 75 cm. Korpus dostępny jest w pięciu kolorach, dzięki czemu doskonale pasuje do pozostałych mebli zestawu. Wykonany został z wytrzymałej płyty wiórowej.

Produkt dodany do porównania.