Filtruj przez

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Blat

Blat

Ścianki tylne

Ścianki tylne

Półka/przegroda

Półka/przegroda

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Cena

Cena

  • 271,00 zł - 1 947,00 zł

Materac

Materac

Powierzchnia spania (materaca)

Powierzchnia spania (materaca)

Jest/są 13 produkty/ów.

Aktywne filtry

SZAFA NAROŻNA NANO NA1 L/P

Cena regularna 2 093,00 zł Cena 1 946,49 zł
Dostępność: Brak na stanie

Elegancka i nowoczesna szafa narożna z kolekcji NANO. W jej wnętrzu kryje się bardzo duża przestrzeń, która w połowie wypełniona jest przez półki, wraz z dwiema praktycznymi szufladami. Druga część posiada drążki na wieszaki. Istnieje możliwość zamówienia szafy, wraz z dodatkowym oświetleniem LED.

SZAFA NANO NA2

Cena regularna 1 041,00 zł Cena 968,13 zł
Dostępność: Brak na stanie

Nowoczesna i klasyczna szafa NANO. Dzięki nietypowemu rozłożeniu modułów, pozwalana na segregację rzeczy zgodnie z ich przeznaczeniem i wielkością. W dolnych jej partiach znajduje się półka, przydatna na przedmioty częstego użytku. Szafa wykończona jest pięknym i nowoczesnym uchwytem, idealnie pasującym do całej stylistyki modelu.

SZAFKA NANO NA3 L/P

Cena regularna 745,00 zł Cena 692,85 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka z kolekcji NANO to wspaniała propozycja dla osób ceniących nowoczesność. Skonstruowana z myślą o młodzieżowym pokoju. Produkt zbudowany jest z podłużnej szafy głównej, delikatnej szuflady oraz półki między nimi. Dodatkowo w dolnej części umieszczono szufladę, którą można swobodnie wyciągać.

REGAŁ NANO NA4

Cena regularna 767,00 zł Cena 713,31 zł
Dostępność: Brak na stanie

Bardzo ciekawy konstrukcyjnie regał kolekcji NANO, który wprowadzi nowoczesny styl do każdego mieszkania. Zbudowany jest z dwóch części, z których lewa bardziej zwraca uwagę na siebie. Składa się z oryginalnych półek, świetnie eksponujący elementy, które się na nim znajdą. Prawa zaś to dwie eleganckie szafki z delikatnymi uchwytami.

SZAFKA NANO NA5 L/P

Cena regularna 671,00 zł Cena 624,03 zł
Dostępność: Brak na stanie

Prosta, elegancka i nowoczesna szafka z kolekcji NANO. Zbudowana jest z trzech części, z czego górną i dolną zajmują szafki wykończone prostym uchwytem. Środek stanowią dwie półki, wraz z dodatkową szufladą. Całość skonstruowana jest w stylu nowoczesnym, świetnie pasującym do młodzieżowego stylu.

KOMODA NANO NA8

Cena regularna 814,00 zł Cena 757,02 zł
Dostępność: Brak na stanie

Elegancka i nowoczesna komoda z kolekcji NANO. Swoją budową przypomina dwuelementowy zestaw, dając różne możliwości segregacji przedmiotów. Prawa część to zestaw czterech szuflad, wykończonych ładnym uchwytem. Druga podzielona została na trzy moduły. Wyróżnić tutaj możemy od góry: półkę na drobne przedmioty, poniżej szafkę i na samym dole szufladę na kółkach.

SZAFKA RTV NANO NA10

Cena regularna 633,00 zł Cena 588,69 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka RTV kolekcji NANO. Wyróżnia ją prostota w budowie, elegancja w stylu i nowoczesne podejście. Szafka podzielona jest na trzy moduły. Pierwszy z nich to bardzo pojemna, głęboka półka, która świetnie spisze się jako miejsce na dekoder czy konsole. Poniżej znajduje się równie pojemna szuflada. Z lewej strony zaś posiada szafkę, która dzięki kółkom jest dodatkowo  wysuwana.

PÓŁKA WISZĄCA NANO NA11

Cena regularna 303,00 zł Cena 281,79 zł
Dostępność: Brak na stanie

Awangardowa, nowoczesna, młodzieżowa. Takimi cechami można określić półkę wiszącą z kolekcji NANO. Dzięki swojej budowie pozwala na trzymanie znacznie większej ilości przedmiotów w porównaniu z tradycyjnymi półkami. Posiada charakterystyczną poprzeczną półkę przedzieloną prostopadłym do niej regałem.

PÓŁKA WISZĄCA NANO NA12

Cena regularna 292,00 zł Cena 271,56 zł
Dostępność: Brak na stanie

Nieszablonowa, elegancka i nowoczesna półka wisząca z kolekcji NANO. Propozycja, która sprawdzi się w pokojach młodzieżowych, dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi i nowoczesnemu rozłożeniu modułów. Wyróżnić tutaj można jeden charakterystyczny element w postaci kwadratowej półki, która doczepiona została w sposób nieoczywisty do prostokątnego regału.

ŁÓŻKO NANO NA13 L/P

Cena regularna 1 324,00 zł Cena 1 231,32 zł
Dostępność: Brak na stanie

Nowoczesne i komfortowe łóżko z kolekcji NANO. Dzięki swojej nieszablonowej budowie, spełnia nie tylko podstawowe zadania, lecz także stanowi świetny element na różne przedmioty. W konstrukcji można wyróżnić dwie, otwarte półki, ułożone na środku. Po obu stronach znajdują się szuflady, z których jedna jest dodatkowo wyposażona w kółka, umożliwiając przesuwanie jej.

Produkt dodany do porównania.