Filtruj przez

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Kolor

Kolor

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Cena

Cena

  • 351,00 zł - 1 300,00 zł

Jest/są 9 produkty/ów.

Aktywne filtry

NAROŻNIK MEGA ME3

Cena regularna 378,00 zł Cena 351,54 zł
Dostępność: Brak na stanie

Delikatny narożnik kolekcji MEGA. Ten smukły regał to dodatkowy akcent do salonu. Składa się z sześciu modułów o głębokości 35cm, które z powodzeniem wyeksponują umieszczone na nim ozdoby. Dzięki trójkątnemu kształtowi, nie zajmuje dużo miejsca, przy czym stanowi dodatkowy element dekoracyjny.

SZAFA MEGA ME4

Cena regularna 906,00 zł Cena 842,58 zł
Dostępność: Brak na stanie

Dwudrzwiowa szafa MEGA, z pewnością pomieści dodatkowe rzeczy niezbędne w salonie. Wysokość na 212cm oraz głębokość na 50cm sprawiają, że jest bardzo pojemna i wygodna w użyciu. Dostępna w dwóch odcieniach dębu: sonomy oraz trufli.  Dzięki neutralnej kolorystyce równie dobrze prezentować się będzie ustawiona samotnie.

SZAFKA RTV MEGA ME5

Cena regularna 781,00 zł Cena 726,33 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka RTV o wysokości ponad dwóch metrów, to kolejna propozycja kolekcji MEGA. Składa się trzech modułów o różnej funkcjonalności. Na samej górze zamontowano dwudrzwiową szafkę, na środku zaś znajduje się duża wnęka na telewizor. Uzupełnienie całości stanowią półki na dekoracje oraz dodatkowe sprzęty typu dekoder.

KOMODA MEGA ME9

Cena regularna 690,00 zł Cena 641,70 zł
Dostępność: Brak na stanie

Komoda kolekcji MEGA. Podzielona została na trzy funkcjonalne części: szafki umieszczone na bokach oraz szuflady i pułki zamontowane na środku. Jest wygodna w użyciu oraz zapewnia wygodny dostęp do wszystkich przedmiotów umieszczonych wewnatrz, bowiem jej wysokość to niecałe 80cm, przy głębokości 42cm.

Produkt dodany do porównania.