Materac o wysokości 18 cm został wykonany z połączenia pianek o wyjątkowych właściwościach. Rdzeń produkty stanowi, wysoki na 10 cm, wkład z pianki wysokoelastycznej. Jest to materiał o strukturze komórkowej. Dzięki takiej budowie tworzywo jest bardzo elastyczne i sprężyste, a przy tym trwałe. Pianka stanowi doskonałe podparcie dla organizmu dzięki siedmiu zróżnicowanym strefom twardości. Po obu stronach modelu Late Forte umieszczono trzy centymetrowe warstwy lateksu. Pianka doskonale dopasowuje się do krzywizny ciała i zapewnia najwyższy komfort snu. Lateks ma liczne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybowe, dlatego zalecany jest w produktach dla alergików. Materac w wersji podstawowej, przesyłany jest do klienta w miękkim, dzianinowym pokrowcu Primo. Istnieje możliwość wybrania innego obszycia z bogatej listy propozycji.

ZALETY MATERACA

 - właściwości ortopedyczne
 - wysoka elastyczność punktowa
 - bardzo dobra wentylacja materaca, co zwiększa właściwości antyalergiczne
 - pokrowiec z możliwością zdjęcia i wyprania w temperaturze do 60°C

TWARDOŚĆ

- średnio twardy - H3

WKŁAD MATERACA

 - wkład wykonany z pianki wysokoelastycznej o grubości 10 cm
 - obustronnie płyta lateksu 3 cm
 - standardowo pokrowiec AERO pikowany 300g/m2
 - wysokość materaca: 18cm

UWAGA ! - wymagany stelaż o odpowiedniej gęstości listew.


MATERAC LATE FORTE NALEŻY DO KATEGORII MATERACY PIANKOWYCH WYSOKOELASTYCZNYCH. MATERACE WYSOKOELASTYCZNE ŚWIETNIE DOPASOWUJĄ SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA I MAJĄ DOŚĆ DŁUGĄ ŻYWOTNOŚĆ.


POKROWCE MATERACA

AERO
 • Pokrowiec AERO wykonany jest z wysokiej jakości miękkiej i przyjemnej w dotyku dzianiny o gramaturze 200g/m2. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne, antygrzybicze i higieniczne tego materaca.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
AloeVera.jpg  ALOE VERA
 • Materiał użyty do wykonania tego pokrowca (35% bawełny, 65% poliestru z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu) pikowany obustronnie owatą antyalergiczną 400g/m². Pokrowiec o właściwościach kosmetycznych i dobroczynnych dla skóry użytkownika, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie, posiada właściwości antybakteryjne. Przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny. Bardzo dobry wybór dla osób przywiązujących wagę do wysokiej higieny i komfortu spania.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
Antystres.jpg  ANTYSTRESS
 • Pokrowiec Antystress wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 270 g/m2. Pokrowiec Anttstress wygląda bardzo bogato i atrakcyjnie, natomiast w dotyku jest miękki, niezwykle gładki i przyjemny. Dzianina z której wykonany jest pokrowiec wzbogacona została włóknami węglowymi, które posiadają zdolność rozładowania napięcia elektrostatycznego w naszych mięśniach, dzięki czemu sen staje się zdrowszy, a ciało jest bardziej wypoczęte. Pokrowiec Antystress jest bardzo przewiewny, pikowany włóknem klimatyzującym o gramaturze 300g/m². Przewiewność materaca jest znacznie podniesiona dzięki zastosowaniu specjalnego paska 3D, który ułatwia wymianę powietrza w materacu.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
NATURAL.jpg  NATURAL
 • Pokrowiec NATURAL jest wykonany z wysokiej jakości dzianiny o dużej zawartości bawełny i bardzo wysokiej gramaturze 270 g/m2. Bawełna jest naturalnym produktem, cieszącym się od dawna bardzo dużym uznaniem wśród klientów głównie z uwagi na jej zdolność do przyjmowania nadmiaru wilgoci z otoczenia. Pokrowiec ten może być z powodzeniem polecany dla osób cierpiących na nadmierne pocenie się podczas snu, alergię oraz przywiązujących wagę do użytkowania produktów pochodzenia naturalnego.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
Jedwab-.jpg  JEDWAB
 • pokrowiec jedwab pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Bardzo miły dla skóry, lekki i dobrze układający się, wyrównuje różnice temperatur-chłodzi latem i daje ciepło zimą, wysoka wchłanialność wilgoci-wchłonięcie wilgoci w postaci pary wodnej do 30% ciężaru pokrowca nie daje uczucia wilgotności, posiada największą wytrzymałość pośród włókien naturalnych, nie jest elektrostatyczny, dobrze tolerowany przez skórę.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
Kaszmir-.jpg  KASZMIR
 • Pokrowiec KASZMIR jest bardzo ekskluzywnym i ciepłym pokrowcem o dużej zawartości wełny kaszmirowej. KASZMIR jest grubym i mięsistym pokrowcem o gładkiej, delikatnie połyskującej powierzchni, pomimo zastosowania ciepłej wełny, pokrowiec KASZMIR dzięki pikowaniu włóknem klimatyzującym 400g/m² oraz dzięki zastosowaniu specjalnego paska klimatyzującego 3D, pozostaje przewiewny, a wymiana powietrza w materacu pozostaje bardzo dobra.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
koral.jpg  KORAL
 • Pokrowiec KORAL jedyny w swoim rodzaju pokrowiec posiadający nie tylko bardzo wysoką gramaturę, ale również pikowanie punktowe. Znakomicie
  nadaje się zwłaszcza na materace posiadające piankę termoelastyczną.
  Jego dodatkowym atutem jest niepowtarzalny wygląd. Pokrowiec wyposażony jest ponadto w wentylację w postaci siatki 3D w kolorze czerwonym na całym obwodzie oraz uchwyty
SILVER
 • Stylowy pokrowiec charakteryzują właściwości antybakteryjne, dzięki zawartym w nim jonom srebra. Dodatkowo na jego całym obwodzie umieszczono szczególny rodzaj siatki 3D, która wpływa na odpowiednią przewiewność i świetne działanie antyalergiczne materaca.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
TENCEL
 • Wyjątkowe właściwości dzianiny Tencel pozwalają na szybkie rozproszenie zaabsorbowanej wilgoci, co pomaga utrzymać pokrowiec w stanie suchym przy niepożądanym kontakcie z wodą, napojami itd.
  Na całym obwodzie zastosowano siatkę 3D o dużych, pięknych okach oraz zamek rozdzielczy w kolorze turkusowym.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.

PARAMETRY

Antygrzybiczność

Materac posiada właściwości antygrzybiczne

Dwustronny

Dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową

Pianka lateksowa

otrzymywana podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji, a dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga nawet 20%.

Antyalergiczność

Materac posiada właściwości antyalergiczne

 

Stelaże regulowane

Konstrukcja materaca umożliwia jego zastosowanie na stelażu Regulowanym i Elektrycznym (oferta stelaży COMFORTEO)

Pianka wysokoelastyczna (meble)

Pianka wysokoelastyczna

zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością.

Pokrowiec 360 stopni

Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny dookoła materaca, co umożliwia łatwiejsze zdjęcie w celu wyprania. Rozdziela pokrowiec na dwie części

Można prać

W standardzie pokrowiec do prania w temperaturze 60 st.C

Wysokość
18 cm
Gwarancja
2 lata

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania.