Materac Passion to typ popularnego materaca kieszeniowego. W środku umieszczono warstwę spiral, które zostały schowane w osobne pokrowce. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda z nich indywidualnie dopasowują się do kształtu tułowia oraz stanowi idealne podparcie. Sprężyny niezależnie od pozycji, w jakiej leży użytkownik, utrzymują jego kręgosłup w poprawnym, zdrowym ułożeniu. Po każdej stronie warstwy kieszeniowej umieszczono piankę poliuretanową o grubości 2 cm. Tworzywo to jest odporne na wgniecenia oraz nie hamuje przepływu powietrza. Produkt w opcji podstawowej wyposażony jest w uszyty z dzianiny poliestrowej, przyjemny w dotyku pokrowiec Primo.

ZALETY MATERACA

 - materac dwustronny
 - bardzo dobra wentylacja materaca, co zwiększa właściwości antyalergiczne
 - pokrowiec z możliwością zdjęcia i wyprania w temperaturze do 60°C

WKŁAD MATERACA

 - obustronnie po 2 cm pianki poliuretanowej T25
 - sprężyny kieszeniowe 262 szt/m²
 - 7 stref twardości poprawiających komfort
 - standardowo pokrowiec PRIMO pikowany 100g/m2
 - wysokość materaca około 18cm

TWARDOŚĆ

- średnio twardy - H3

UWAGA ! - wymagany stelaż o odpowiedniej gęstości listew.

MATERAC PASSION NALEŻY DO KATEGORII MATERACY NE SPRĘŻYNIE KIESZENIOWEJ. DZIĘKI SWEJ ELASTYCZNOŚCI PUNKTOWEJ ZAPEWNIA ODPOWIEDNIE PODPARCIE CAŁEGO CIAŁA, GWARANTUJĄC TYM SAMYM ZDROWY I WYGODNY SEN


 POKROWCE MATERACA

Primo.jpg  PRIMO
 • Pokrowiec PRIMO wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej o gramaturze 100g/m2. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne, antygrzybiczne i higieniczne tego materaca.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
AERO
 • Pokrowiec AERO wykonany jest z wysokiej jakości miękkiej i przyjemnej w dotyku dzianiny o gramaturze 200g/m2. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne, antygrzybicze i higieniczne tego materaca.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
AloeVera.jpg  ALOE VERA
 • Materiał użyty do wykonania tego pokrowca (35% bawełny, 65% poliestru z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu) pikowany obustronnie owatą antyalergiczną 400g/m². Pokrowiec o właściwościach kosmetycznych i dobroczynnych dla skóry użytkownika, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie, posiada właściwości antybakteryjne. Przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny. Bardzo dobry wybór dla osób przywiązujących wagę do wysokiej higieny i komfortu spania.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
Antystres.jpg  ANTYSTRESS
 • Pokrowiec Antystress wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 270 g/m2. Pokrowiec Anttstress wygląda bardzo bogato i atrakcyjnie, natomiast w dotyku jest miękki, niezwykle gładki i przyjemny. Dzianina z której wykonany jest pokrowiec wzbogacona została włóknami węglowymi, które posiadają zdolność rozładowania napięcia elektrostatycznego w naszych mięśniach, dzięki czemu sen staje się zdrowszy, a ciało jest bardziej wypoczęte. Pokrowiec Antystress jest bardzo przewiewny, pikowany włóknem klimatyzującym o gramaturze 300g/m². Przewiewność materaca jest znacznie podniesiona dzięki zastosowaniu specjalnego paska 3D, który ułatwia wymianę powietrza w materacu.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
NATURAL.jpg  NATURAL
 • Pokrowiec NATURAL jest wykonany z wysokiej jakości dzianiny o dużej zawartości bawełny i bardzo wysokiej gramaturze 270 g/m2. Bawełna jest naturalnym produktem, cieszącym się od dawna bardzo dużym uznaniem wśród klientów głównie z uwagi na jej zdolność do przyjmowania nadmiaru wilgoci z otoczenia. Pokrowiec ten może być z powodzeniem polecany dla osób cierpiących na nadmierne pocenie się podczas snu, alergię oraz przywiązujących wagę do użytkowania produktów pochodzenia naturalnego.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
Jedwab-.jpg  JEDWAB
 • pokrowiec jedwab pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Bardzo miły dla skóry, lekki i dobrze układający się, wyrównuje różnice temperatur-chłodzi latem i daje ciepło zimą, wysoka wchłanialność wilgoci-wchłonięcie wilgoci w postaci pary wodnej do 30% ciężaru pokrowca nie daje uczucia wilgotności, posiada największą wytrzymałość pośród włókien naturalnych, nie jest elektrostatyczny, dobrze tolerowany przez skórę.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
Kaszmir-.jpg  KASZMIR
 • Pokrowiec KASZMIR jest bardzo ekskluzywnym i ciepłym pokrowcem o dużej zawartości wełny kaszmirowej. KASZMIR jest grubym i mięsistym pokrowcem o gładkiej, delikatnie połyskującej powierzchni, pomimo zastosowania ciepłej wełny, pokrowiec KASZMIR dzięki pikowaniu włóknem klimatyzującym 400g/m² oraz dzięki zastosowaniu specjalnego paska klimatyzującego 3D, pozostaje przewiewny, a wymiana powietrza w materacu pozostaje bardzo dobra.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
koral.jpg  KORAL
 • Pokrowiec KORAL jedyny w swoim rodzaju pokrowiec posiadający nie tylko bardzo wysoką gramaturę, ale również pikowanie punktowe. Znakomicie
  nadaje się zwłaszcza na materace posiadające piankę termoelastyczną.
  Jego dodatkowym atutem jest niepowtarzalny wygląd. Pokrowiec wyposażony jest ponadto w wentylację w postaci siatki 3D w kolorze czerwonym na całym obwodzie oraz uchwyty
SILVER
 • Stylowy pokrowiec charakteryzują właściwości antybakteryjne, dzięki zawartym w nim jonom srebra. Dodatkowo na jego całym obwodzie umieszczono szczególny rodzaj siatki 3D, która wpływa na odpowiednią przewiewność i świetne działanie antyalergiczne materaca.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.
TENCEL
 • Wyjątkowe właściwości dzianiny Tencel pozwalają na szybkie rozproszenie zaabsorbowanej wilgoci, co pomaga utrzymać pokrowiec w stanie suchym przy niepożądanym kontakcie z wodą, napojami itd.
  Na całym obwodzie zastosowano siatkę 3D o dużych, pięknych okach oraz zamek rozdzielczy w kolorze turkusowym.
 • Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze 60° C.

 

PARAMETRY

Sprężyna multipocket

Sprężyna kieszonkowa

największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste upakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Dwustronny

Dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową

Pianka poliuretanowa

jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

Siedem stref twardości

Siedem stref twardości

Materac wyposażony jest w siedem stref twardości

 

Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, co umożliwia zdjęcie w celu wyprania.

Można prać

W standardzie pokrowiec do prania w temperaturze 60 st.C

Wysokość
18 cm
Gwarancja
2 lata

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania.