Salvatore jest materacem wysokiej klasy, który łączy w sobie dwie najpopularniejsze i najbardziej komfortowe pianki oraz wkład sprężynowy. Spirale umieszczone są w osobnych pokrowcach. Takie rozwiązanie sprawia, że każda z nich dopasowuje się indywidualnie do kształtu ciała. Pianka Visco reaguje na ciepło i dostosowuje swój kształt do krzywizny tułowia użytkownika. Warstwa lateksu nadaje wysoki komfort snu poprzez swoją miękkość. Materiał ten zapobiega również rozwojowi drobnoustrojów wewnątrz materaca oraz tworzeniu się w nim skupisk kurzu. Całość dopełnia wysokiej jakości, dobroczynny dla skóry pokrowiec Aero.

TWARDOŚĆ

- średnio twardy ( H3 )

ZALETY MATERACA

 - właściwości ortopedyczne i antyalergiczne
 - wybitne zdolności w dopasowaniu się materaca do anatomicznego kształtu ciała
 - bardzo dobra wentylacja materaca, co zwiększa właściwości antyalergiczne

WKŁAD MATERACA

 - wkład wykonany z niezależnie działających sprężyn kieszonkowych typu multipocket
 - 7 stref twardości poprawiających komfort
 - obustronnie lateks 3cm
 - pokrowiec AREO pikowany dodatkowo płytą pianki termoelastycznej dla zwiększenia komfortu
 - wysokość materaca: 21cm

 

UWAGA ! - wymagany stelaż o odpowiedniej gęstości listew


MATERAC SALVATORE NALEŻY DO KATEGORII MATERACY NA SPRĘŻYNIE KIESZENIOWEJ. DZIĘKI SWEJ ELASTYCZNOŚCI PUNKTOWEJ ZAPEWNIA ODPOWIEDNIE PODPARCIE CAŁEGO CIAŁA, GWARANTUJĄC TYM SAMYM ZDROWY I WYGODNY SEN. ZASTOSOWANA PIANKA LATEKSOWA ZWIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ MATERACA I POPRAWIA KOMFORT SNU.


POKROWCE MATERACA

AERO

Pokrowiec AERO wykonany jest z wysokiej jakości miękkiej i przyjemnej w dotyku dzianiny o gramaturze 200g/m2. Posiada właściwości antyalergiczne, antygrzybicze i higieniczne. Pokrowiec  pikowany dodatkowo płytą pianki termoelastycznej dla zwiększenia komfortu.

PARAMETRY

Sprężyna multipocket

Sprężyna multipocket

największym atutem sprężyn multipocket jest ich komfort oraz wytrzymałość, zwiększona ilość sprężyn (508szt/m2) gwarantuje większą ilość niezależnych punktów podparcia, które mają szczególny wpływ na elastyczność punktową materaca. Formatka multipocket posiada 7 stref twardości zapewnia lepsze dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz znacznie wzmacnia wytrzymałość konstrukcji materaca.

Dwustronny

Dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową

Pokrowiec 360 stopni

Materac ortopedyczny

Materac posiadający właściwości ortopedyczne

Można prać

Taśma 3D

Zastosowanie przewiewnej siatki 3D poprawia wentylację materaca, wpływa na cyrkulację powietrza. Dzięki temu nie gromadzą się w nim alergeny i poprawia komfort snu osobom z problemem nadmiernej potliwości.

Siedem stref twardości

Siedem stref twardości

Materac wyposażony jest w siedem stref twardości

Antyalergiczność

Antyalergiczność

Materac posiada właściwości antyalergiczne

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Zaawansowana technologia, która sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury.

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

otrzymywana podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji, a dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga nawet 20%.

Antygrzybiczność

Antygrzybiczność

Materac posiada właściwości antygrzybiczne

Wysokość
21 cm
Gwarancja
15 lat

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania.