Kuchnia Tiffany | Meble kuchenne Tiffany - Meblowyraj.pl

TIFFANY SYSTEM

Podkategorie

Jest/są 38 produkty/ów.

Aktywne filtry

Zestaw mebli kuchennych 220 cm TIFFANY

Cena 1 609,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Kolekcja mebli TIFFANY o łącznej długości 220 cm. Górny zestaw posiada dwie szafki o szerokości 40 cm każda, oraz jedną nad okap a także szeroką na 80 cm szafkę z przegrodami. Dolne zostały wyposażone w blat o szerokości 40 cm. Składają się z dwóch szafek z półkami oraz jedną pod zlew. Zakończone cokołem, który maskuje nóżki plastikowe. Wykończone zostały na biały połysk.

Szafka górna z drzwiami T5/G50 L/P TIFFANY

Cena 201,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Zobacz instrukcję montażu

Szafka wisząca kolekcji TIFFANY. Posiada standardową wysokość dla całej serii, która wynosi 72 cm. Zamykana jest drzwiami z klasycznymi srebrnymi uchwytami, które dobrze komponują się na białym froncie. Wnętrze wypełnione jest dwiema półkami. Natomiast dzięki szerokości wynoszącej 50 cm oraz głębokości 30 cm, produkt posiada dużą objętość.

Szafka górna narożna T12/G60NW TIFFANY

Cena 270,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Zobacz instrukcję montażu

Szafka narożna górna wchodząca w skład serii mebli TIFFANY. Wysoka na 72 cm posiada 60 cm szerokości. Dodatkowej objętości dodaje jej jednak narożny układ korpusu. Wnętrze podzielone zostało przez jedną półką. Otwierana drzwiami w kolorze białym z charakterystycznym dla całej kolekcji uchwytem.

Szafka dolna pod zabudowę piekarnika T21/D60P...

Cena 185,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Zobacz instrukcję montażu

Szafka dolna pod zabudowę piekarnika. Zbudowana jest z korpusu głównego, zakończonego delikatną szafką, umieszczoną na dole. Zastosowanie tego typu mebla pozwala idealnie dopasować sprzęt AGD do fasonu całej kolekcji. Produkt zamontowano na wytrzymałych nóżkach z regulacją, dzięki czemu cała konstrukcja jest mocna i stabilna.

Szafka dolna z drzwiami T22/D80 TIFFANY

Cena 340,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Zobacz instrukcję montażu

Dwudrzwiowa szafka dolna kolekcji TIFFANY. Wnętrze składa się z dwóch półek o równej wielkości. Model dostępny jest z opcją blatu w kolorze złotego dębu craft lub bez. Korpus zamontowano na wytrzymałych regulowanych nóżkach. Produkt posiada standardową dla całego zestawu wysokość, wynoszącą 82 cm.

Szafka dolna narożna T25/DNLP L/P TIFFANY

Cena 307,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Zobacz instrukcję montażu

Szafka dolna narożna kolekcji TIFFANY. Jest bardzo pojemna, dzięki wykorzystaniu narożnej części kuchni. Wykonana została z płyty wiórowej, zamontowana na wytrzymałych nóżkach z możliwością regulacji. Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowo blatu w kolorze złotego dębu craft.

Słupek do zabudowy piekarnika T27/D60SP L/P...

Cena 637,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Zobacz instrukcję montażu

Słupek do zabudowy piekarnika kolekcji TIFFANY. Wysoki na ponad dwa metry podzielony został na dwie szafki z drzwiami oraz miejscem na piekarnik umieszczony na środku. Model posiada 58 cm głębokości i 60 cm szerokości, dzięki czemu jest w stanie pomieścić większość standardowych wielkości urządzeń do pieczenia.

Cokół dolny TIFFANY

Cena 24,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Zobacz instrukcję montażu

Cokół dolny niezbędny przy meblach kuchennych zamontowanych na nóżkach. Doskonale zakrywa nieestetyczną przestrzeń pod szafkami. Niniejszy produkt posiada 10 cm wysokości, dzięki czemu idealnie pasuje do mebli tej kolekcji. W ofercie istnieje możliwość zamówienia cokołu w dwóch wariantach szerokości: 200 cm lub 0,5 cm boczny zakończający.

Kod rabatowy MR21

Produkt dodany do porównania.