Gustavo jest wysokiej klasy materacem w stylu angielskim. Wyróżnia go oryginalny wygląd który zawdzięcza niespotykanym na polskim rynku pikom angielskim oraz wysokości. Ozdobne lamówki, hafty i uchwyty wpływają nie tylko na wygląd ale też na komfort użytkowania. Charakteryzuje się też wyjątkowym komfortem, dzięki zastosowaniu trzech rodzajów pianek zapewnia tzw. elastyczność progresywną, która sprawia że materac nie jest ani za miękki ani za twardy dla klienta bo świetnie współgra z ciałem.

TWARDOŚĆ

- średnio twardy (H2)

ZALETY MATERACA

 - właściwości ortopedyczne, antygrzybiczne i antyalergiczne
 - wybitne zdolności w dopasowaniu się materaca do anatomicznego kształtu ciała
 - pokrowiec posiadający uchwyty

WKŁAD MATERACA

 - wkład wykonany z niezależnie działających sprężyn kieszonkowych typu multipocket
 - 7 stref twardości poprawiających komfort
 - obustronnie płyta pianki wysokoelastycznej 2cm, termoelastycznej 3cm, lateksu 3 cm
 - pokrowiec z haftem oraz pikami angirlskimi
 - wysokość materaca: 31cm

 

UWAGA ! - wymagany stelaż o odpowiedniej gęstości listew


MATERAC GUSTAVO NALEŻY DO KATEGORII MATERACY NA SPRĘŻYNIE KIESZONKOWEJ TYPU MULTIPOCKET. DZIĘKI SWEJ ELASTYCZNOŚCI PUNKTOWEJ ZAPEWNIA ODPOWIEDNIE PODPARCIE CAŁEGO CIAŁA, GWARANTUJĄC TYM SAMYM ZDROWY I WYGODNY SEN. ZASTOSOWANY POKROWIEC PIKOWANY W STYLU ANGIELSKIM NADAJE MU ORYGINALNOŚCI.


POKROWCE MATERACA

C_GUSTAVO.jpg

Produkt pikowany w stylu angielskim, podobnie jak znane na całym świecie materace typu futon. Polega to na innej technologii pikowania przy pomocy specjalistycznych włókien – nie jedynie samego pokrowca, ale całego materaca. Uzyskany w ten sposób efekt zachwyca swym wyglądem i uzyskanym stopniem wygody. Pokrowiec posiada uchwyty.

PARAMETRY

Sprężyna kieszonkowa

Sprężyna multipocket

największym atutem sprężyn multipocket jest ich komfort oraz wytrzymałość, zwiększona ilość sprężyn (508szt/m2) gwarantuje większą ilość niezależnych punktów podparcia, które mają szczególny wpływ na elastyczność punktową materaca. Formatka multipocket posiada 7 stref twardości zapewnia lepsze dopasowanie do anatomicznej budowy ciała oraz znacznie wzmacnia wytrzymałość konstrukcji materaca.

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

otrzymywana podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji, a dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga nawet 20%.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

zaawansowana technologicznie pianka termoelastyczna (VISCO) reaguje na wydzielane ciepło, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom.

 

Dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową

Pianka poliuretanowa

Pikowany cały materac
Zastosowano piki angielskie na całym materacu - nie tylko na pokrowcu.

Siedem stref twardości

Siedem stref twardości

Materac wyposażony jest w siedem stref twardości

Materac ortopedyczny

Materac ortopedyczny

Materac posiadający właściwości ortopedyczne

Antyalergiczność

Antyalergiczność

Materac posiada właściwości antyalergiczne

Antygrzybiczność

Antygrzybiczność

Materac posiada właściwości antygrzybiczne

Sprężyna typu bonell

Pianka wysokoelastyczna

zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie większą elastycznością.

Lamówka

Krawędzie górnej i dolnej płaszczyzny materaca obszyte ozdobną lamówką, nadającą całości charakterystycznego wyglądu.

Wysokość 31 cm
Gwarancja 15 lat

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

PolecaneProdukty