W materacu SERGIO zastosowano unikalne, warstwowe połączenie sprężyn bonelowych ze sprężynami kieszeniowymi.. Spirale bonelowe, które stanowią podstawę produktu, charakteryzują się dużą nośnością i sprężyny kieszeniowe ułożone w siedem stref o zróżnicowanym nacisku. Każda ze sprężyn umieszczona jest w niezależnej kieszeni. W ten sposób materac bardzo dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała i stanowi dla niego stabilne podparcie. W modelu SERGIO umieszczono jako zewnętrzną okładzinę płytę lateksu który ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybowe, co czyni z niego doskonałą propozycję dla alergików. Wysokość całkowita materaca wynosi 31 cm.

ZALETY MATERACA

 - właściwości ortopedyczne i antyalergiczne
 - duże zdolności w dopasowywaniu się materaca do anatomicznego kształtu ciała
 - 7-polowe sprężyny kieszeniowe od góry oraz bonelowe od dołu zapewniają poziom komfortu porównywalny z łóżkiem kontynentalnym

TWARDOŚĆ

 - miękki (H2)

WKŁAD MATERACA

 - wkład wykonany z niezależnie działających sprężyn kieszonkowych oraz bonelowych
 - jednostronnie płyta lateksu 3cm
 - z drugiej strony pianka pur 2 cm
 - pokrowiec KASZMIR pikowany włóknem klimatyzującym oraz pianka termoelastyczna dla zwiększenia komfortu
 - wysokość materaca: ok. 31cm

 

UWAGA ! - wymagany stelaż o odpowiedniej gęstości listew.


MATERAC SREGIO NALEŻY DO KATEGORII MATERACY O PODWÓJNYM SPRĘŻYNOWANIU. UMIEJĘTNA KOMBINACJA WYSOKIEJ JAKOŚCI ELEMENTÓW TAKICH JAK SPRĘŻYNY ORAZ JEDNOSTRONNIE PIANKA LATEKSOWA KTÓRA IDEALNIE PODPIERA CIAŁO, ZAPEWNIĄ WYJĄTKOWY KOMFORT, DZIĘKI CZEMU CIAŁO W ŁĄGODNY SPOSÓB POZBEDZIE SIĘ CAŁODNIOWEGO NAPIECIA.


POKROWCE MATERACA

Kaszmir-.jpg  KASZMIR
  • Pokrowiec KASZMIR jest bardzo ekskluzywnym i ciepłym pokrowcem o dużej zawartości wełny kaszmirowej. KASZMIR jest grubym i mięsistym pokrowcem o gładkiej, delikatnie połyskującej powierzchni, pomimo zastosowania ciepłej wełny, pokrowiec KASZMIR dzięki pikowaniu włóknem klimatyzującym 400g/m² oraz dzięki zastosowaniu specjalnego paska klimatyzującego 3D, pozostaje przewiewny, a wymiana powietrza w materacu pozostaje bardzo dobra.

PARAMETRY

Sprężyna kieszonkowa

Sprężyna kieszonkowa

największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste upakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

otrzymywana podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji, a dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga nawet 20%.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

zaawansowana technologicznie pianka termoelastyczna (VISCO) reaguje na wydzielane ciepło, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa

jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

Siedem stref twardości

Siedem stref twardości

Materac wyposażony jest w siedem stref twardości

Materac ortopedyczny

Materac ortopedyczny

Materac posiadający właściwości ortopedyczne

Antyalergiczność

Antyalergiczność

Materac posiada właściwości antyalergiczne

Antygrzybiczność

Antygrzybiczność

Materac posiada właściwości antygrzybiczne

Sprężyna typu bonell

Sprężyna typu bonell

Sprężyny typu bonell wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm. Średnica sprężyny w części środkowej jest mniejsza niż średnica części zewnętrznych. Charakterystyczną cechą sprężyn jest sprężystość progresywna: nieduże obciążenie materaca wywołuje nieduży opór sprężyn, większy nacisk powoduje zwiększenie siły wypierania.

 

Dwupoziomowy układ sprężyn

Połączenie niezwykłej sprężystości układu sprężyn bonellowych o sprężystości powierzchniowej i niezależnej pracy sprężyn kieszeniowych. Efekt? Zdrowe plecy i zastrzyk energii po każdej przespanej nocy.

 

Tkanina tapicerska

Ukłon w stronę estetów, którzy z pewnością docenią materac z wysokogatunkową tkaniną tapicerską przeszytą na obwodzie produktu.

 

Pianka termoelastyczna w pokrowcu 

Pokrowiec na materac zawiera wewnątrz warstwę pianki termoelastycznej.

Lamówka

Krawędzie górnej i dolnej płaszczyzny materaca obszyte ozdobną lamówką, nadającą całości charakterystycznego wyglądu.

Wysokość 31 cm
Gwarancja 15 lat

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

PolecaneProdukty