Siedmiopolowy materac kieszonkowy SILVER PRORECT, w którym sprężyny rozmieszczone są w siedmiu tzw. strefach twardości gwarantujących wygodę i zdrowy sen. Strony materaca do wyboru w twardości (miękki lub średniotwardy). Sprężyny materacam umieszczone każda w osobnej kieszonce (stąd nazwa: materac kieszonkowy). Materac idealnie nada się dla par, ponieważ przy sprężystości punktowej ruchy jednej osoby w jednej części materaca nie są odczuwane w innej części. Wkład sprężynowy jest obłożony z jednej strony innowacyjną pianką Gelax o zwiększonej sprężystości z drugirj strony natomiast elastyczną i wytrzymałą pianką komfort.

Uwaga Ważne !

Dostawa expres 48H dotyczy tylko materacy o szerokości od 90x200 do 180x200 włącznie.

ZALETY MATERACA

 - właściwości ortopedyczne i antyalergiczne
 - wysoka elastyczność punktowa
 - bardzo dobra wentylacja materaca, co zwiększa właściwości antyalergiczne
 - pokrowiec z możliwością zdjęcia i wyprania w temperaturze do 60°C

TWARDOŚĆ

- miękki - H2

- średnio twardy - H3

WKŁAD MATERACA

 - wkład wykonany z niezależnie działających sprężyn kieszonkowych
 - 7 stref twardości poprawiających komfort
 - jednostronnie elastyczna i wytrzymała pianka komfort
 - jednostronnie moletowana pianka gelax
 - standardowo pokrowiec SILVER pikowany 300g/m2
 - wysokość materaca: 22cm

UWAGA ! - wymagany stelaż o odpowiedniej gęstości listew.


MATERAC SILVER PROTECT  NALEŻY DO KATEGORII MATERACY NA SPRĘŻYNIE KIESZENIOWEJ. W MATERACU ZASTOSOWANO NOWOCZESNE PIANKI POLIURETANOWE KTÓRE SĄ BARDZO PRZEWIEWNA I DAJĄ WRAŻENIE TWARDOŚCI A PRZY TYM POZOSTAJĄ WYJĄTKOWO ELASTYCZNE I ŚWIETNIE PODPIERAJĄ CIAŁO.


POKROWCE MATERACA

C_SILVER.jpg SILVER

Stylowy pokrowiec charakteryzują właściwości antybakteryjne, dzięki zawartym w nim jonom srebra. Dodatkowo na jego całym obwodzie umieszczono szczególny rodzaj siatki 3D, która wpływa na odpowiednią przewiewność i świetne działanie antyalergiczne materaca.

Pokrowiec z zamkiem 360° można prać w temperaturze nawet 60° C.

PARAMETRY

Sprężyna kieszonkowa

największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste upakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Pianka poliuretanowa

jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

Pianka moletowana
Moletowanie wierzchniej warstwy pianki wspomaga skuteczny wypoczynek mięśni i stawów. Daje efekt zbliżony do masowania mięśni.

Pianka Gelax

Innowacyjna pianka, łącząca w sobie właściwości żelu, pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Cechuje ją przewiewność, elastyczność oraz doskonałe dopasowanie do kształtu ciała.

Dwustronny

Dwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową

Antyalergiczność

Antyalergiczność

Materac posiada właściwości antyalergiczne

Siedem stref twardości

Materac wyposażony jest w siedem stref twardości

 

Materac ortopedyczny

Materac posiadający właściwości ortopedyczne

Właściwości chłodzące
Produkt posiada szczególne właściwości chłodzące.

Taśma 3D

Zastosowanie przewiewnej siatki 3D poprawia wentylację materaca, wpływa na cyrkulację powietrza. Dzięki temu nie gromadzą się w nim alergeny i poprawia komfort snu osobom z problemem nadmiernej potliwości.

Pokrowiec 360 stopni

Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny dookoła materaca, co umożliwia łatwiejsze zdjęcie w celu wyprania. Rozdziela pokrowiec na dwie części

Można prać

W standardzie pokrowiec do prania w temperaturze 60 st.C

Wysokość 22 cm
Gwarancja 5 lat

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

PolecaneProdukty