Filtruj przez

Kolor

Kolor

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Cena

Cena

  • 165,00 zł - 1 290,00 zł

Jest/są 16 produkty/ów.

Aktywne filtry

WITRYNA MONSUN MN2 LEWA

Cena 1 004,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Kredens kolekcji MONSUN, zaprojektowany z myślą o salonie. Posiada trzy widoczne półki, na których idealnie prezentować się będą delikatne ozdoby. Połączenie szkła i płyty wiórowej daje wrażenie lekkości i elegancji. A dodatkowe oświetlenie LED podkreśli umieszczone ozdoby i ociepli pomieszczenie. 

KREDENS MONSUN MN5

Cena 1 275,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Budowę kredensu MN5 kolekcji MONSUN, podzielić można na trzy moduły. Na samej górze znajduje się zestaw trzech szuflad, ułożonych na całej szerokości mebla. Środkową część wypełniają szklane półki oddzielone szafką wykonaną z orzecha baltimore. Całość wykończona jest płytą wiórową dostępną dwóch odcieniach.

SZAFKA RTV MONSUN MN7

Cena 776,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Szafka RTV to nieodzowny element każdego salonu. W kolekcji MONSUN zaproponowany model posiada prostą budowę w kształcie prostokąta o wymiarach 180x53cm. Wypełnienie składa się przegród, które ze względu na różne wielkości, posiadają równie odmienne przeznaczenie. Kolorystycznego akcentu dodają dwie szafki, umieszczone w centralnej części mebla.

SZAFKA RTV MONSUN MN8

Cena 642,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Jedna z dwóch propozycji szafek RTV w kolekcji MONSUN. Niniejszy model posiada poziomy podział modułów, zachowujący oś symetrii. Górna część podzielona została na trzy segmenty, z których centralny jest szerszy, przeznaczony na odtwarzacze TV. Dół wykonany z ciemnych szafek z charakterystycznymi dla całej kolekcji uchwytami.

WITRYNA WISZĄCA MONSUN MN9

Cena 986,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Witryna wisząca o wysokości 105cm to idealne wykończenie całej kolekcji MONSUN. Model MN9 wyposażony został w zestaw półek z oświetleniem LED. Ten delikatny akcent dobrze komponuje się z kontrastującą obudową wykonaną z płyty wiórowej. Dostępne są w kolorze subtelnej bieli i mocnej czerni.

WITRYNA WISZĄCA MONSUN MN10

Cena 733,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Niezwykle elegancka wisząca witryna kolekcji MONSUN. Podzielona została na dwa dominujące moduły. Lewą stronę wykonano z delikatnych półek zabudowanych płytą, dostępną w dwóch zestawach kolorystycznych. Pozostałą część tworzy szafka, z klasycznym uchwytem, umieszczonym na jej środku.

WITRYNA WISZĄCA MONSUN MN11 L/P

Cena 604,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Model MN11 to kolejna propozycja witryny wiszącej kolekcji MONSUN. Prezentowana gablota różni się od pozostałych przede wszystkim tym, że jest wyższa i stosunkowo wąska. Główna część składa się z delikatnych półek, idealnych na szklane przedmioty. Wykończona jest płytą wiórową.

PÓŁKA WISZĄCA MONSUN MN13

Cena 165,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

W rozumieniu wszystkich potrzeb i metraży pomieszczeń, zaprojektowana została kolejna półka wisząca kolekcji MONSUN. Niniejszy produkt skrócono o 40cm, co sprawia że jest bardziej smukła i z pewnością zmieści się w każdym nawet bardzo wąskim mieszkaniu. Dostępna jest również w dwóch motywach kolorystycznych.

ŁAWA MONSUN MN14

Cena 392,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Centralnym miejscem każdego salonu jest ława. Propozycja kolekcji MONSUN nie tylko spełnia podstawowe funkcje stolika, ale również daje możliwość położenia dodatkowych rzeczy w wnęce znajdującej się na jej bokach. Kolorystycznie podzielona została na dwa odcienie: orzecha baltimore zestawionego z bielą lub czernią.

Produkt dodany do porównania.